Сьогодні перемогу визначає не лише кількість особового складу чи техніки. Вирішальними стають швидкість передачі інформації, стійкість зв’язку, захищеність даних, ефективність…
Основний результат першого Міжнародного Форуму Оборонних Індустрій (DFNC1), що відбувся в Києві, — це створення Альянсу оборонних індустрій, про який заявив Президент України Володимир Зеленський. Наші партнери готові локалізувати свої виробництва в Україні й ділитися технологіями, а Україна надає унікальні майданчики для застосування розробок у реальних умовах.
Про це сказав заступник Голови Комітету з питань нацбезпеки, оборони та розвідки, голова постійної делегації України в ПА НАТО Єгор Чернєв.
«На сьогодні, до співпраці готові вже 38 компаній із 19 країн світу. Це означає, що ми матимемо доступ до технологій наших партнерів, а це збагатить наш ВПК й розширить номенклатуру виробництв, водночас інші країни матимуть можливість виробляти й випробовувати своє озброєння в реальних умовах», — зазначив політик.
За його словами, упродовж останнього десятиліття ті оборонні індустрії, які виробляли озброєння в розвинених країнах, робили це з певним розумінням, якою може бути війна майбутнього. І в Україні деякі воєнні доктрини вже продемонстрували свою недієздатність.
«Ми бачимо, що у сучасній війні зменшується роль тактичної авіації або бронетехніки. Ефективними є далекобійне артилерійське озброєння, використовуються БПЛА-камікадзе, зростає роль РЕБів, дронів, супутникової розвідки тощо. Суттєво зміщуються акценти, тож Україна сьогодні є магнітом військових технологій, які можна використовувати у реальному часі у реальних бойових діях, а це найкраща реклама для будь-якої компанії-виробника озброєнь», — упевнений парламентарій.
Він наголосив, що наша держава готова надати всі необхідні умови партнерам, щоб якомога швидше локалізувати виробництво в Україні.
«Я думаю, що із часом до Альянсу приєднається ще більше країн світу, зокрема, з Азії, Південної Америки, адже це ціннісний альянс. Це об’єднання тих держав, які чітко підтримують Україну й готові з нами виробляти те озброєння, яке буде захищати і нас, і їх», — підсумував народний депутат України.
Пілоти FPV-дронів 117-ї бригади територіальної оборони вмілими влучаннями позбавляють російських штурмовиків засобів захисту та форми.
Оператори батальйону безпілотних систем Signum 59-ї штурмової бригади безпілотних систем імені Якова Гандзюка виклали добірку різанини російських штурмовиків.
Мінометники прикордонної комендатури швидкого реагування 5-го прикордонного загону після нанесення вогневого ураження по ворогу знайшли час для гастрономії.
Пілоти бригади «Хижак» при Департаменті патрульної поліції вполювали російський НРК з північокорейським озброєнням.
Лише у травні було встановлено 211 кілометрів антидронового захисту логістичних маршрутів та відновлено майже 38 кілометрів пошкоджених ділянок.
Наші пілоти регулярно літають до Бахмута, де ворог накопичує свою техніку, оскільки до сих пір вважав місто своїм надійним тилом.
Водій – слюсар, електрик військова служба за контрактом ЗСУ
від 20000 грн
Запоріжжя
Заводський РТЦК та СП
Оператор протитанкового ракетного комплексу 14 ОМБр
від 23000 до 123000 грн
Володимир, Волинська область
Оператор обслуги в ППО, війскова служба в ЗСУ за контрактом
від 50000 до 70000 грн
Краматорськ
Рекрутинг ППО
Сьогодні перемогу визначає не лише кількість особового складу чи техніки. Вирішальними стають швидкість передачі інформації, стійкість зв’язку, захищеність даних, ефективність…