В умовах навʼязаної росією війни питання ефективної мобілізації та рекрутингу на військову службу стає пріоритетним для держави. Підривна діяльність кремлівських…
Аналітики Пентагону вважають, що Китай і росія здатні здійснити серію кібератак на критично важливу інфраструктуру та оборонні мережі США в разі початку війни. Подібна тактика противника — посіяти хаос і паралізувати військову мобілізацію — спостерігалася у Східній Європі під час вторгнення росії в Україну, що змусило США прискорити впровадження нової Кіберстратегії Пентагону. Там, зокрема, відзначається, що Сполученим Штатам кидають виклик зловмисники в кіберпросторі, які прагнуть використати технологічні вразливості та підірвати конкурентоспроможність армії. Вони націлені на критичну інфраструктуру та ставлять під загрозу країну. Тому захист і подолання цих кіберзагроз є обов’язковим завданням міністерства оборони.
Як пише Defense News, аналітики американського оборонного відомства вже давно вважають Китай і росію загрозою національній безпеці. Тоді як Китай становить найсерйознішу та довгострокову загрозу, росія викликає більш безпосередні занепокоєння. Обидві країни володіють серйозними кіберарсеналами. У звіті Міжнародного інституту стратегічних досліджень Китай і росія поміщені на другу сходинку рейтингу кібернетичних компаній. Першими є США.
Стратегія описує Китай як «широку та всеосяжну» мережу кібершпигунства, яка здатна під прикриттям комерційних структур стежити за громадянами США. Крім того, звіт називає росію онлайн-маніпулятором і переслідувачем критичної інфраструктури, такої як трубопроводи, лікарні та транспорт.
Тому журналісти Defense News наголошують, що США повинні розглядати критичну інфраструктуру як мішень для кібератак, включаючи такі речі, як відмова в обслуговуванні, шкідливе програмне забезпечення, програми-вимагачі, крадіжка інтелектуальної власності.
Стратегія Пентагону збігається з планами загального цифрового захисту США, у яких адміністрація Байдена пообіцяла використати «всі інструменти національної влади», щоб зашкодити та знищити зловмисних кіберакторів. Для цього знадобиться значна співпраця з іноземними урядами, лідерами галузі тощо. Адже в кіберпросторі можливості союзників і партнерів поєднуються з можливостями США, щоб забезпечити своєчасний обмін інформацією та взаємодію, а також зробити внесок у колективну безпеку.
@armyinformcomua
Агентку так званої «жіночої групи» фсб, яка шпигувала в інтересах країни-агресора на Покровському напрямку, засудили до 15 років позбавленням волі з конфіскацією майна.
Президент Володимир Зеленський після зустрічі з Президентом Франції Емманюелем Макроном повідомив про обговорення можливості розширити український повітряний флот додатковими літаками «Міраж», а також налагодити співвиробництво дронів-перехоплювачів.
На Херсонщині завдяки злагодженій роботі операторів БПЛА 40-ї бригади та артилерії суміжних підрозділів було знищено групу росіян разом із технікою.
На Донеччині бійці 122-го окремого батальйону 113-ї бригади ТрО знищили ворожу артилерію та склади з боєприпасами.
Виступаючи на NATO Public Forum у Гаазі, Міністр оборони Рустем Умєров наголосив, що сильна Україна є основою тривалого миру в Європі, та окреслив три ключові пріоритети для перемоги: ППО, розбудова ОПК та дієві гарантії безпеки.
Бійці полку «К-2» оприлюднили відео «дуелі» російського піхотинця з українським дроном-бомбером, яке доводить, що ані хаотична стрільба, ані спроба сховатися не рятують окупантів від ураження.
від 25000 до 125000 грн
Київ, Київська область
від 20500 до 120500 грн
Київ
Військова частина А7039
від 20000 до 23000 грн
Кременчук
Військова частина 3052 НГУ
В умовах навʼязаної росією війни питання ефективної мобілізації та рекрутингу на військову службу стає пріоритетним для держави. Підривна діяльність кремлівських…