ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Інтернаціональний легіон поповнює статистику втрат ворога — Руслан Мирошниченко

Новини
Прочитаєте за: 1 хв. 27 Вересня 2023, 9:22

Інтернаціональний легіон зараз на одному із найгарячіших напрямків східного фронту сумлінно виконує бойові завдання. Легіонери надійно охороняють позиції, тримають ворога під прицілом та поповнюють статистику Генштабу щодо знищених одиниць особового складу противника.

Про це повідомив командир 2-го Інтернаціонального легіону оборони України полковник Руслан Мирошниченко, йдеться на телеграм-сторінці Military Media Center.

«2-й Інтернаціональний легіон — це батальйон спеціального призначення, який поєднує представників різних країн світу. Вони — добровольці, які долучилися до Сил оборони України задля захисту демократичних цінностей, які намагається нівелювати кремль», — зазначив Руслан Мирошниченко.

Він додав, що білоруси, американці, грузини, німці, поляки, бразильці і багато інших — це професіонали, які об’єдналися для знищення російських загарбників. Вони прагнуть здобути перемогу разом з українцями над країною-терористом рф, яка шантажує весь світ.

На бойовому патчі легіона це зображення воїна-легіонера, який свідомо обрав боротьбу за волю, незалежність та справедливість.

«Наш професіоналізм викликає повагу в суміжників. Нашу звитягу відзначають за  і кордоном. Нам дякують цивільні українці та всіляко нас підтримують. Це мотивує нас рухатися далі, це додає нам сил та енергії ефективно виконувати бойові завдання на Сході країни.

Наша сила — у єдності, взаємоповазі та в спільних цінностях. І це те, що приведе нас до перемоги», — резюмував командир 2-го Інтернаціонального легіону оборони України.

Читайте нас в Telegram
Двоє загиблих та десять поранених: наслідки російських обстрілів на Запоріжжі
Двоє загиблих та десять поранених: наслідки російських обстрілів на Запоріжжі

Двоє людей загинули і ще десять дістали поранення внаслідок ворожих атак по Запоріжжю та Запорізькому району.

Ворог атакував Суми: 6 постраждалих, пошкоджені будинки та авто
Ворог атакував Суми: 6 постраждалих, пошкоджені будинки та авто

Вночі 21 квітня ворог вкотре атакував мирне населення та цивільну інфраструктуру міста Суми. Одразу декілька ударів прийшлося по спальному району.

«У зв’язці з штурмовими групами працюють роботи з турелями»: поблизу Покровська десантники атакують разом із дронами
«У зв’язці з штурмовими групами працюють роботи з турелями»: поблизу Покровська десантники атакують разом із дронами

На Покровському напрямку важка ситуація з логістичним забезпеченням Мирнограда.

Генштаб ЗСУ: російська армія за добу втратила 1040 солдатів і понад 80 артилерійських систем
Генштаб ЗСУ: російська армія за добу втратила 1040 солдатів і понад 80 артилерійських систем

За минулу добу російські окупаційні війська втратили 1040 військових вбитими та пораненими та сім бойових бронемашин.

Масштабування НРК: чому Україні потрібен єдиний координаційний центр наземних роботів
Масштабування НРК: чому Україні потрібен єдиний координаційний центр наземних роботів

Наземні роботизовані комплекси в Україні стрімко перетворюються на стратегічний інструмент війни.

ВАКАНСІЇ
Водій-кранівник

від 21000 до 51000 грн

Новомосковськ

Військова частина Т0940

Стрілець стрілецького підрозділу

від 20000 до 120000 грн

Львів, Львівська область

Командир відділення 155 окремого батальйону територіальної оборони

від 23000 до 53000 грн

Степанівка, Сумська область

Заступник командира БМП – навідник-оператор 155 об ТрО

від 23000 до 53000 грн

Степанівка, Сумська область

Юрист, головний спеціаліст юридичного відділу

від 9880 до 11362 грн

Кременчук

Кременчуцька районна військова адміністрація Полтавської області

Пиляр, військовослужбовець

від 20500 до 120500 грн

Київ

Військова частина А7039

--- ---