У 2002-му — в Берліні. У 2003-му — в Барселоні. У 2004-му — в Афінах. У 2008-му — в Пекіні. У 2012-му — в Лондоні. Його суперники — найсильніші плавці планети. Його арена — олімпійські басейни й відкриті…
Міністр енергетики України Герман Галущенко провів зустріч із генеральним адміністратором Комісії з атомної енергії Франції Франсуа Жаком. Сторони зустрілися в межах 67-ї Генеральної конференції МАГАТЕ, що відбувається у Відні.
Про це повідомляє Урядовий портал.
Герман Галущенко наголосив, що знеструмлення стратегічних об’єктів, яке відбувається внаслідок російських атак, є прямою загрозою не тільки українській, але і світовій безпеці.
Зокрема, у результаті ворожих дій тільки Запорізька АЕС вже сім разів опинялася в блекауті і живлення систем безпеки станції забезпечувалося дизель-генераторами.
«Такі дії росіян становлять пряму загрозу ядерній і радіаційній безпеці континенту. росія руйнує усе, чого досягла атомна енергетика», — підкреслив міністр.
Президент НАЕК «Енергоатом» Петро Котін, який також взяв участь у зустрічі, поінформував французьку сторону про поточну ситуацію на ЗАЕС, яка, за його словами, стає все гіршою і потребує негайної реакції світової спільноти. Очільник «Енергоатому» наголосив, що аби не допустити аварії на ЗАЕС, цивілізований світ має змусити росіян виконувати основоположні 7 принципів ядерної і радіаційної безпеки та залишити українську станцію.
Герман Галущенко також подякував Франції за співголовування у робочій групі «Президентська Формула миру: радіаційна та ядерна безпека». Україна ініціює розроблення на основі Формули миру Президента Володимира Зеленського Концепції, яка дозволить забезпечити реальні механізми дотримання державами правил ядерної і радіаційної безпеки, а також сприятиме подальшому розвитку ядерної галузі. Очільник Міненерго підкреслив, що Франція має дуже розвинуту атомну галузь і є одним зі світових лідерів ядерної енергетики, тому позиція країни у цьому питанні є досить важливою.
Франсуа Жак своєю чергою запевнив, що Франція буде продовжувати підтримку України у протистоянні російській агресії, зокрема на енергетичному фронті.
@armyinformcomua
Підрозділ 38-ї окремої бригади морської піхоти знищив ворожий бронетранспортер, вкотре нагадавши окупантам, що на українській землі для них немає безпечних місць.
Старший механік 39-ї бригади тактичної авіації Валентин, який в кінці 80-х проходив строкову службу в Повітряних Силах, а з початком повномасштабного вторгнення воював у штурмовій бригаді, після важкого поранення знову повернувся в авіацію, бо, за його словами, «це щось більше, ніж служба».
Працівники ДБР повідомили про підозру колишньому виконуючому обов’язки очільника одного з департаментів Міністерства оборони України, яке опікується закупівлями та ресурсним забезпеченням. Через його недбалість держава втратила 340 млн гривень.
Президент Володимир Зеленський провів зустріч зі спецпредставником Президента США з питань України Кітом Келлогом, на якій обговорили постачання зброї, посилення української ППО та необхідність запровадження жорсткіших санкцій проти росії.
Російські війська вкотре обстріляли залізничний вокзал станції Херсон, пошкодивши будівлю багажного відділення, проте завдяки перебуванню в укритті ніхто з людей не постраждав.
На хабарі затримано заступника директора Департаменту міжнародної взаємодії Держмитслужби. Чиновник «заробляв» на ухилянтах та іноземних мігрантах.
від 21000 до 51000 грн
Степанівка, Сумська область
від 20000 до 120000 грн
Старі Кодаки, Дніпропетровська область
від 26000 до 56000 грн
Львів, Львівська область
У 2002-му — в Берліні. У 2003-му — в Барселоні. У 2004-му — в Афінах. У 2008-му — в Пекіні. У 2012-му — в Лондоні. Його суперники — найсильніші плавці планети. Його арена — олімпійські басейни й відкриті…