Про найвідоміше застосування винищувача F-16 під час інциденту, який потенційно міг стати однією зі спроб замаху на Дональда Трампа, розповідає АрміяInform. Патрулювання…
Студія фотозйомки, протиударні плівки, волонтерське СТО, екоініціативи та навіть реабілітаційний центр для ветеранів — з такими бізнес-ініціативами ветерани та їхні рідні подалися на конкурс на отримання бізнес-ваучерів від Львівської міської ради. За результатом конкурсу 6 проєктів — 4 від ветеранів та 2 від дружин ветеранів отримають ваучерну допомогу розміром до 300 тисяч гривень.
Про це повідомляє пресслужба Львівської міської ради.
З 14 серпня 2023 року впродовж місяця тривав прийом заявок на конкурс на отримання бізнес-ваучера для ветеранів, ветеранок, їх дружин та чоловіків.
Як повідомили в управлінні економіки Львівської міської ради, до конкурсної комісії надійшло 9 заяв на отримання бізнес-ваучера. Однак, серед поданих проєктів 3 не відповідали критеріям конкурсу.
Відтак за результатами рейтингового оцінювання конкурсна комісія вирішила підтримати учасників з такими проєктами:
• ветеран з проєктом «Ветеранська студія предметної зйомки «Спалах»;
• дружина ветерана з проєктом «Протиударні плівки для укріплення вікон»;
• ветеран з проєктом «Запашна ягода»;
• ветеран з проєктом «Догляд по озелененню»;
• дружина ветерана з проєктом «Реабілітаційний центр для військових та ветеранів»;
• ветеран з проєктом «Львівське волонтерське СТО».
Нагадаємо, бізнес-ваучер може бути використаний на:
придбання обладнання, сировини, матеріалів, комплектуючих;
оренду приміщення та транспортних засобів, необхідних для реалізації свого бізнес-проєкту;
закупівлю ліцензійного програмного забезпечення;
навчання та консультації з питань започаткування та ведення бізнесу.
Погашення ваучера здійснюється за умови факту державної реєстрації заявника як суб’єкта господарської діяльності фізичної особи-підприємця (якщо на момент подання звернення заявник не мав такого статусу) згідно з розпорядженням міського голови на підставі підтверджуючих документів про реалізацію проєкту.
російські окупанти намагаються максимально посилити охорону і оборону цього Керченського мосту, однак йдуть шляхом механічного збільшення кількості засобів ППО та захисних споруд.
У Курській області Сили оборони стримують ворога, вдаючись до маневреної оборони. Натомість росіяни намагаються атакувати українські підрозділи винятково за рахунок переваги у живій силі та техніці, перекидаючи резерви з глибини власної території та з інших ділянок фронту.
Військовослужбовці армії російської федерації б’ють по Харкові та населених пунктах області насамперед не з військовою метою, а задля того, щоб залякати та деморалізувати цивільних мешканців.
Ворог практично відмовився від поодиноких пусків ракет «калібр» з акваторії Чорного моря через їх низьку ефективність. Удари з акваторії Каспійського моря теоретично можливі, однак їхня результативність буде ще нижчою, тож навряд чи ворог до них вдасться.
За жовтень російські окупанти скинули на Півдні України близько 500 бомб, а за перші дні листопада — близько 150.
Штурмуючи у міській забудові Торецька, окупанти щодоби втрачають близько 50-70 істот убитими та пораненими.
Захищаємо світ
від 21000 до 51000 грн
Степанівка, Сумська область
від 21000 до 24000 грн
Чоп
Державна прикордонна служба України
від 20000 до 24000 грн
Хмельницький
Військова частина А1056
від 20100 до 50000 грн
Запоріжжя
Сватівський районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки
Про найвідоміше застосування винищувача F-16 під час інциденту, який потенційно міг стати однією зі спроб замаху на Дональда Трампа, розповідає АрміяInform. Патрулювання…