ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Ворог прикриває свої військові кораблі цивільними суднами — Наталія Гуменюк

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 22 Вересня 2023, 13:45

Це здійснюється з метою знайти безпечний район або пункти базування. Адже у бухтах, де вони базувалися, для них існує небезпека. Про це повідомила в ефірі телемарафону «Єдині новини» начальник об’єднаного координаційного пресцентру Сил оборони Півдня України капітан 1 рангу Наталія Гуменюк.

— Зараз розгорнуто корабельне угруповання у кількості 10 одиниць, з яких дев’ять перебуває в Чорному та одна одиниця в Азовському морях. Вони займаються розвідкою надводної обстановки, можуть нести БПЛА, адже ворог посилює повітряну розвідку, збираючи інформацію про майбутні цілі для завдавання ударів, — зазначила Наталія Гуменюк.

За її словами, ворог продовжує прикривати свої військові судна цивільними кораблями.

— Для росіян це стала практика. Вони створюють район для огляду цивільних суден, щоб відчувати певну захищеність, переховуючи свій корабельно-катерний склад за цими суднами. Але всі їхні дії перебувають під нашим контролем, — підсумувала Наталія Гуменюк.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
«Цинічний удар без жодного сенсу»: у Кривому Розі російський дрон убив літнє подружжя

У Кривому Розі російський БПЛА влучив у житловий будинок. Внаслідок атаки загинули двоє літніх людей, а їхня дев’ятимісячна онука дістала тяжкі поранення.

Три зірки на футболці і три смуги на символіці: «Динамо» та Третій армійський корпус домовились про співпрацю
Три зірки на футболці і три смуги на символіці: «Динамо» та Третій армійський корпус домовились про співпрацю

Третій армійський корпус та футбольний клуб «Динамо» (Київ) підписали Меморандум про співпрацю. Партнерство розраховане на три роки.

«Протриматися довше за сусіда» — у росії закриваються ресторани, а бізнес задихається від податків
«Протриматися довше за сусіда» — у росії закриваються ресторани, а бізнес задихається від податків

Споживчий ринок рф продовжує падіння: у країні дорожчають послуги й товари, закриваються ресторани, а малий бізнес масово втрачає клієнтів.

Ґвалтував, погрожував вбивством: повідомлено про підозру російському «асвабадітєлю»
Ґвалтував, погрожував вбивством: повідомлено про підозру російському «асвабадітєлю»

Стрілець 114-ї окремої мотострстрілецької бригади зс рф понад два місяці знущався над жінкою в Покровському районі.

Агент воєнної розвідки рф, який готував підрив газопроводу, отримав 15 років тюрми
Агент воєнної розвідки рф, який готував підрив газопроводу, отримав 15 років тюрми

Ворожого агента, який за завданням російської воєнної розвідки готував підрив газопроводу, засудили до 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

«Є знищення!»: Повітряні Сили показали, як відбивали атаку росіян після «перемир’я»
«Є знищення!»: Повітряні Сили показали, як відбивали атаку росіян після «перемир’я»

Цієї ночі ворог випустив по Україні понад 200 ударних безпілотників, більша частина яких була збита чи придушена.

ВАКАНСІЇ
Оператор FPV-дронів

від 20000 до 125000 грн

Богодухів

209 батальйон Сил ТрО

Сапер (військова служба за контрактом)

від 25000 до 50000 грн

Івано-Франківськ

Івано-Франківський ОТЦК та СП

Бойовий медик взводу

від 21000 до 27000 грн

Білгород-Дністровський, Одеська область

Стрілець-зенітник

від 20000 до 120000 грн

Рівне, Рівненська область

Оператор БпЛА квадракоптерного типу

від 20000 до 120000 грн

Рівне, Рівненська область

--- ---