ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Підготовка українських військових з міжнародного гуманітарного права — результат зустрічі юридичних підрозділів оборонних відомств України та Франції

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 19 Вересня 2023, 12:25

У серпні поточного року відбулася перша зустріч юридичних підрозділів оборонних відомств України та Франції. Візитом започатковано сталий робочий діалог з метою досягнення якісно нового рівня співробітництва у юридичній сфері в умовах триваючої російської агресії та беззаперечної підтримки українського народу Францією.

Під час візиту сторони заклали стійку комунікацію між юридичними підрозділами оборонних відомств (як безпосередніх учасників та інфлюенсерів прийняття управлінських рішень) та обговорили процес імплементації норм права ЄС та стандартів НАТО в оборонній сфері. Крім того, обмін інноваційними ідеями та здобутками щодо імплементації, застосування та поширення знань про міжнародне гуманітарне право — перебувало в центрі уваги заходу. Українські та французькі фахівці обмінялись досвідом захисту інтересів оборонного відомства в судах, а також юридичними аспектами територіальної організації безпеки і оборони.

Крім того, окрему увагу було приділено особливостям навчання українських підрозділів з питань міжнародного гуманітарного права у рамках міжнародної військової підтримки. А також питанню швидкого проходження юридичної експертизи та внутрішньодержавних процедур погодження для ефективної імплементації міжнародних двосторонніх угод між оборонними відомствами України та Франції.

Висловивши вдячність французьким колегам за цінну співпрацю, українська делегація поінформувала французьких партнерів про заходи, здійснені Міноборони України щодо організації належного застосування та поширення знань про міжнародне гуманітарне право, а також надала примірники розроблених Департаментом юридичного забезпечення Міноборони навчально-інформаційних матеріалів, які були високо оцінені партнерами.

На завершення зустрічі сторони домовилися про подальше співробітництво та обмін досвідом. У планах передбачено зустрічний візит представників юридичного департаменту Міністерства Збройних сил Франції в Україну, а також залучення французьких фахівців для проведення навчання з міжнародного гуманітарного права для українських військових та курсантів вищих військових навчальних закладів. Візит відкрив нові перспективи для співпраці між юридичними підрозділами оборонних відомств України та Франції.

«Ця зустріч стала початком двостороннього співробітництва між юридичними підрозділами оборонних відомств України і Франції. Його результат — налагодження стійкої комунікації юридичних підрозділів оборонних відомств держав з низки важливих питань, зокрема щодо адаптації національного законодавства у сфері національної безпеки і оборони до актів права ЄС, імплементації норм міжнародного гуманітарного права, функціонування системи військової юстиції. Започаткування співробітництва у вигляді обміну досвідом та проведення взаємних юридичних консультацій зміцнить нашу інституційну спроможність і покращить рівень експертизи з вказаних питань», — зауважив голова делегації заступник директора Департаменту юридичного забезпечення Міноборони України полковник юстиції Кирило Ганкевич.

Джерело: Міністерство оборони України

Читайте нас в Telegram
У ГУР показали, як тонуть російські кораблі

У ГУР показали, як тонуть російські кораблі

Знищені російські кораблі «цезарь куніков», «івановєц», «акула» та «серна», а також пошкоджені «іван хурс» та «сєрґєй котов» ― це результат роботи операторів ударних морських дронів спецпідрозділу ГУР МО України «Group 13».

Система DELTA отримала нагороду в номінації «Найперспективніший проєкт в military-tech галузі»

Система DELTA отримала нагороду в номінації «Найперспективніший проєкт в military-tech галузі»

Найбільша спільнота розробників в Україні DOU нагородила ініціативи та проєкти, які наближають перемогу, формують українську ІТ-спільноту і є двигуном технологічного розвитку країни.

За місяць сапери ДССТ знешкодили майже 12 тисяч вибухонебезпечних предметів

За місяць сапери ДССТ знешкодили майже 12 тисяч вибухонебезпечних предметів

Протягом лютого групи розмінування Державної спеціальної служби транспорту виявили та знешкодили 11 542 вибухонебезпечних предметів у Харківській, Херсонській, Запорізькій та Миколаївській областях.

Міністерство оборони отримає 19 млн гривень з постачальників, що порушили терміни

Міністерство оборони отримає 19 млн гривень з постачальників, що порушили терміни

Міжнародний арбітраж ухвалив два рішення, якими присудив стягнути з іноземних суб’єктів господарювання на користь Міністерства оборони України кошти на загальну суму понад $491 тисячу (понад 19 мільйонів гривень).

росіяни втратили на Таврійському напрямку більше 400 солдатів за добу

росіяни втратили на Таврійському напрямку більше 400 солдатів за добу

Загальні втрати ворога у живій силі по всій операційній зоні ОСУВ «Таврія» склали 431 особу за добу; в озброєнні та військовій техніці - 10 танків, 22 бронемашин, 7 артсистем, 7 автомобілів.

ГУР: В Азовському морі горіло судно окупантів

ГУР: В Азовському морі горіло судно окупантів

П’ятеро окупантів були поранені під час пожежі на одному із катерів берегової охорони прикордонної служби фсб рф.

Захищаємо світ

00
00
00