ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Завершився третій вишкіл капеланів Сил територіальної оборони ЗС України

Новини
14 Вересня 2023, 16:55
Прочитаєте за: 2 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

У Силах територіальної оборони ЗСУ відбувся вишкіл військових капеланів. Предстоятель Православної церкви України Митрополит Епіфаній взяв участь у врученні їм сертифікатів про закінчення навчання.

Про це йдеться на фейсбук-сторінці Сил територіальної оборони ЗСУ.

Впродовж двох тижнів 20 капеланів з різних бригад Сил ТрО ЗСУ проходили навчання для того, щоб підготуватися для ефективної служби на передовій.

«Не забувайте, що на вас лежить велика відповідальність — надихати тих, хто боронить нашу Батьківщину від pocійської навали. Ми благословляємо українське воїнство на подальші успіхи і справедливу перемогу. Нехай Господь береже їх на цьому важкому шляху, а вам подає сили і натхнення, щоби допомагати вашій військовій пастві й підтримувати їх», — звернувся до випускників Епіфаній, Предстоятель автокефальної Української Православної церкви.

Командувач Сил територіальної оборони ЗСУ генерал-майор Ігор Танцюра привітав військових священників із завершенням курсу та наголосив на важливості їхньої роботи із військовослужбовцями та їхніми родинами.

За словами офіцера служби військового капеланства Командування Сил ТрО ЗСУ протоієрея Сергія Дмитрієва, обсяг роботи капелана в підрозділах Сил ТрО надзвичайно великий — це і психологічна підтримка бійців, і задоволення духовних потреб, і робота з членами їхній сімей та сім’ями загиблих.

Нагадаємо, другий вишкіл капеланів Сил ТрО об’єднав представників різних конфесій.

Фото: Православна церква України


Кабмін призначив Миколу Швидкого заступником Міністра оборони
Кабмін призначив Миколу Швидкого заступником Міністра оборони

Кабмін своїм розпорядженням призначив Миколу Швидкого заступником Міністра оборони України.

Окупант отримав підозру за знущання над родиною на ТОТ Запорізької області
Окупант отримав підозру за знущання над родиною на ТОТ Запорізької області

ГУНП в Запорізькій області повідомило про підозру за ст. 438 КК України окупанту, який знущався над цивільними.

Розмінування триває: у липні підрозділи Міноборони очистили 923 гектари деокупованих територій
Розмінування триває: у липні підрозділи Міноборони очистили 923 гектари деокупованих територій

У липні підрозділи Міноборони розмінували 923 гектари деокупованих земель. Від початку великої війни знешкоджено вже 482 698 вибухонебезпечних предметів.

Заряджений «Ураган» росіян влаштував справжнє фаєр-шоу після ураження українськими БПЛА
Заряджений «Ураган» росіян влаштував справжнє фаєр-шоу після ураження українськими БПЛА

Українські захисники показали, що буде, якщо уразити ударним дроном вже підготовлену до бойової роботи реактивну систему залпового вогню противника.

ВАКАНСІЇ
RobotaUa Фельдшер, військовослужбовець

від 24000 до 124000 грн

Львів

216 окремий батальйон 125 ОБр Сил ТрО

Olx Військовослужбовець. Оператор БПЛА

від 20100 до 120100 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

Olx Кулеметник військової частини

від 20000 до 120000 грн

Херсон, Херсонська область

WorkUa Оператор комплексу радіоелектронної боротьби

від 21000 до 50000 грн

Одеса

Військова частина А2238

WorkUa Зовнішній пілот, оператор, безпілотних літальних апаратів

від 20000 до 50000 грн

Житомир

115 ОБр Сил ТрО

Olx Стpілець-зенітник, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область