Чому ворог зосереджується саме тут? На це питання відповів військовий експерт Петро Черник. «Курський напрямок — це питання їхнього (рф — ред.) престижу, тому що от уже…
Генеральний прокурор Андрій Костін взяв участь у конференції «4 роки ВАКС: досягнення і виклики». Під час виступу він зазначив, що Вищий антикорупційний суд є «пілотом», певним взірцем того, якою має бути уся судова система. Про це повідомляє Офіс Генерального прокурора України.
«На початку повномасштабного вторгнення ні я, ні мої колеги не могли припустити, що під час великої війни буде стільки корупційних проявів. Але, на жаль, з часом вони почали зʼявлятися», — зазначив Генпрокурор.
Андрій Костін нагадав, що понад рік тому, коли починав роботу на посаді, визначив два пріоритети для системи правопорядку: боротьба із зовнішнім ворогом — росією, та внутрішнім — корупцією. Сьогодні активна робота триває за обома цими напрямами.
«Наша велика Перемога будується з окремих маленьких перемог. І ефективна робота антикорупційних інституцій — невіддільна складова нашої великої Перемоги», — констатував він.
Генпрокурор подякував за ефективну роботу САП, НАБУ і ВАКС щодо боротьби з корупцією на найвищому рівні. Та додав, що не можна забувати й про середню та нижчу ланки посадовців, так звану «побутову корупцію», з якою люди стикаються у повсякденному житті.
«Українці повинні бачити, що органи правопорядку захищають їх, захищають нашу державу та спільне надбання. А ті, хто наважується красти та мародерити, мають розуміти, що покарання невідворотне. І це покарання значно переважить „вигоду“, яку вони зможуть отримати злочинним шляхом», — наголосив Андрій Костін.
Тому, за його словами, надзвичайно важливо посилювати спроможність усіх органів правопорядку у боротьбі з корупцією та зловживаннями. Адаптувати практики, а за потреби — законодавство. Зберігати та посилювати напрацювання, які вже є у наших антикорупційних інституцій та поширювати найкращі практики на усю систему.
«Працювати разом, аби бути міцним тилом для наших захисників та захисниць, забезпечити захист та гідне життя для всіх українців. Це наша спільна мета. І співпраця та взаємна підтримка — це те, що допоможе нам досягти цієї мети швидше», — зауважив Генпрокурор.
@armyinformcomua
Один з українських військових, які у четвер, 12 червня, повернулися з російського полону в рамках Стамбульських домовленостей, нарешті дізнався, що в нього народився син.
Україна вже четвертий день поспіль повертає з російського полону наших громадян.
У Харківській області просуванню росіян стає на заваді річка Оскіл і ворог не має можливості використовувати важку техніку.
Бійці 33 окремої механізованої бригади ЗСУ спростували російський фейк про нібито окупацію села Багатир на Донеччині.
Оперативна ситуація на Краматорському напрямку залишається складною. Російські війська щодня здійснюють спроби прорвати оборону малими групами піхоти — по 2–3 військовослужбовці.
Президент України Володимир Зеленський повідомив про черговий етап повернення українських захисників із російського полону.
Чому ворог зосереджується саме тут? На це питання відповів військовий експерт Петро Черник. «Курський напрямок — це питання їхнього (рф — ред.) престижу, тому що от уже…