ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Цифровізація ТЦК та СП:  Очікуємо, що в середині осені вийдемо на суттєве покращення

Новини
Прочитаєте за: 3 хв. 4 Вересня 2023, 13:44

Про це Міністр оборони України Олексій Резніков заявив у інтерв`ю виданню «Укрінформ».

— Центри комплектації знаходяться в Збройних Силах України, в Сухопутних військах. Це не є пряме підпорядкування Міністерству оборони, це військова структура, це — ЗСУ, але це не означає, що ми відсторонюємося, адже ми здійснюємо демократичний контроль за цими процесами і, звісно, ми спільно працюємо, у нас немає тут роз’єднання. У МОУ це питання курує перший заступник Міністра пан Олександр Павлюк, він очолює робочу групу, яка проїздила по всіх ключових місцях разом із правоохоронцями, і результатом було рішення РНБО щодо напрацювання і внесення змін до законодавства. Кадрові рішення — це на рівні Збройних Сил, а наше завдання — забезпечити їх технологічно, тому головне завдання — це цифра, більше цифри в кожний, як-то кажуть, кабінет, над тим працює мій заступник Віталій Дейнега і ми очікуємо, що десь в середині осені, плюс-мінус, ми вийдемо на суттєве покращення, — зазначив Міністр оборони.

Він уточнив, у чому полягатиме покращення:

— Що таке, в принципі, центр комплектації для звичайної людини? Це пекельні кола, черги, знущання і корупційна від цього зразу складова, тому що ви стоїте в черзі й хтось когось спонукає… Для того, щоб мінімізувати всі ці історії, постало завдання зменшити цю паперову армію, файли з особовими справами прибрати, перекласти їх у цифру, щоб все було комфортно. Ми ввели систему, вона називається «Оберіг», програму розроблено, софт передано в ТЦК і він впроваджується вже півтора року, на момент моєї каденції це вже було. Але уявіть собі масив паперів по всій країні, який треба оцифрувати. Ще залишилися там сотні тисяч, але це принципово менше і майже все по великих містах, по маленьких містах вже майже все оцифрували, забезпечили купу робочих місць, комп’ютерів і т.ін.

Окремо Олексій Резніков сказав про випадки, коли у військовозобов`язаного змінюється статус.

— Умовно кажучи, якщо в когось народилася третя дитина, неповнолітня, в нього автоматично змінюється статус. Так він мав взяти довідку, принести в ТЦК, а зараз ми робимо спільний наказ з Міністерством юстиції про обмін даними. Все, що в реєстрах Мін’юсту, а це — РАГСи, зокрема, акти громадянського стану, реєстрація шлюбу, народження і т.ін., воно автоматом буде залітати в центр комплектації. І якщо цей Іван Іванович Іваненко народив третю дитину — ця інформація автоматом з’явиться в реєстрі. І військком відразу бачить, що цей військовозобов’язаний перейшов в інший статус. Або Мінсоц надає реєстр людей з інвалідністю, і в них є опікуни, якщо опікун за мамою чи дідусем — єдиний опікун, а там людина з інвалідністю, інформація автоматом в реєстр потрапляє. Одружився — в реєстр, розлучився — в реєстр, отримав інвалідність — в реєстр, судимий, не судимий, хворий, — все це буде там і це одразу зменшить навантаження на працівників ТЦК щодо перевірки даних, претензій до тих військовозобов’язаних принести цей папір. Бо коли ми перевіряли, то майже 90 відсотків усіх громадян призовного віку були порушниками — бо не принесли якийсь папірець, — розповів Олексій Резніков.

Читайте нас у Facebook
Битва за Торецьк: поліські десантники розповіли, як перемелюють окупантів

Битва за Торецьк: поліські десантники розповіли, як перемелюють окупантів

У Торецьку Донецької області десантники 95 окремої десантно-штурмової Поліської бригади Десантно-штурмових військ ЗС України мужньо і стійко утримують позиції попри важкі бої.

На Півночі наші дронарі знищили ворожі автоцистерну та комплекс спостереження

На Півночі наші дронарі знищили ворожі автоцистерну та комплекс спостереження

Точними ураженнями прикордонники-оператори FPV-дронів нищать військові цілі ворога.

Президент подякував бойовим підрозділам і виклав фото їхньої роботи

Президент подякував бойовим підрозділам і виклав фото їхньої роботи

«Наша незмінна вдячність воїнам, усім Силам оборони та безпеки України, кожному й кожній на фронті, на бойових постах, на бойових завданнях», — заявив Володимир Зеленський.

Наші протитанкісти ефектно знищили польовий склад окупантів

Наші протитанкісти ефектно знищили польовий склад окупантів

Відзначилися бійці підрозділу ПТРК 141 окремої піхотної бригади.

Багі, квадроцикли та гідроцикли: Міноборони допустило до експлуатації в ЗСУ понад 20 зразків спецтехніки

Багі, квадроцикли та гідроцикли: Міноборони допустило до експлуатації в ЗСУ понад 20 зразків спецтехніки

За 6 місяців 2024 року Міністерство оборони кодифікувало та допустило до експлуатації у Збройних Силах України понад 20 зразків спеціальної легкої автомототехніки, призначеної для пересування пересіченою місцевістю та виконання завдань на воді.

Сили оборони уразили пункт дислокації ворога на Бахмутському напрямку

Сили оборони уразили пункт дислокації ворога на Бахмутському напрямку

Окупантів виявив підрозділ авіарозвідки «Ясні Очі» 23 окремої механізованої бригади.

Захищаємо світ

00
00
00
ВАКАНСІЇ

Інспектор прикордонної служби

від 20500 до 25000 грн

Херсон

Херсонський прикордонний загін

Водій кат В

від 21000 до 121000 грн

Миколаїв

1 відділ Сватівського РТЦК та СП

Головний сержант, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Командир взводу спеціальних робіт, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Стрілець, помічник гранатометника

від 21000 до 21000 грн

Чернігів

Військова частина А7328

Бухгалтер фінансово-економічної служби військової частини

від 25000 до 25000 грн

Сарата

18 окремий батальйон 35 ОБрМП