ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Польща виготовлятиме до 80% складових винищувача F-16

Новини
30 Серпня 2023, 14:53
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

У Польщі компанія Polskie Zakłady Lotnicze Mielec, що належить американському гіганту оборонної промисловості Lockheed Martin, провела урочисту презентацію першої конструкції фюзеляжу винищувача F-16, виготовленого на заводі.

Про це повідомила пресслужби компанії.

«Елементи F-16 виготовляються в оновленому цеху, де понад 20 років тому виготовляли навчально-бойові літаки. Завершена конструкція задньої частини фюзеляжу F-16, а також інші менші компоненти F-16, також вироблені на PZL Mielec, підуть на лінію остаточного складання Lockheed Martin у Грінвіллі в Південній Кароліні, де виготовлятимуть винищувачі F-16 Block 70/72», — зазначили на підприємстві.

У 2022 році майже 50 представників компанії PZL Mielec, працівників виробництва та керівників побували на заводі з виробництва F-16 у Грінвіллі. Протягом шести місяців команда з Мельця працювала разом зі співробітниками Lockheed Martin, аби отримати досвід і дізнатися про процес виробництва F-16.

«Це — найбільший компонент фюзеляжу літака F-16. Сьогодні ми святкуємо виробництво першої такої конструкції. Це — віха у виробництві компонентів для винищувачів F-16», — сказав президент компанії PZL Mielec Януш Закрентський, підкреслюючи, що підприємство вироблятиме від 70 до 80 відсотків конструкції корпусу F-16.

«Компанія має намір реалізувати цей план до кінця наступного року. Наразі цей показник становить близько 50 відсотків», — зазначив Януш Закрентський.

Підготував Віталій Литвин


Україна та Євросоюз запускають програми на €343 млн для розвитку технологій подвійного призначення
Україна та Євросоюз запускають програми на €343 млн для розвитку технологій подвійного призначення

Єврокомісія, МОУ, уряди Франції та Фінляндії уклали угоди щодо розширення промислових спроможностей у сфері технологій подвійного призначення та ОПК.

Мільйони євро на оборонні технології: Уряд запускає міжнародні гранти від Brave International
Мільйони євро на оборонні технології: Уряд запускає міжнародні гранти від Brave International

Тепер Україна разом із союзниками створюватиме спільні фонди, щоб видавати гранти найкращим defense-tech розробникам з усього світу.

Найгарячіше на Гуляйпільському напрямку: Генеральний штаб повідомив про ситуацію на фронті
Найгарячіше на Гуляйпільському напрямку: Генеральний штаб повідомив про ситуацію на фронті

Від початку доби агресор 57 разів атакував позиції Сил оборони, українські війська виснажують ворога вздовж усієї лінії бойового зіткнення та у ворожому тилу.

Ворог атакував Сумську громаду трьома реактивними БПЛА: є поранені, пошкоджено інфраструктуру
Ворог атакував Сумську громаду трьома реактивними БПЛА: є поранені, пошкоджено інфраструктуру

Окупанти завдали удару по Сумській громаді, унаслідок чого по медичну допомогу звернулось 18 людей.

ВАКАНСІЇ
Офіцер групи психологічного супроводу та відновлення

від 26000 до 126000 грн

Львів, Львівська область

Інженер-сапер

від 50000 до 120000 грн

Вся Україна

Ахіллес, рота ударних БпАК 92 ОШБр

санітарний інструктор

від 25000 до 130000 грн

Київ, Київська область

Медсестра, медбрат (ЗСУ)

від 20000 до 50000 грн

Вся Україна

154 ОМБр

Тракторист

від 20100 до 120000 грн

Вся Україна

77 ОАеМБр ДШВ ЗС України

Кулеметник (ЗСУ) вся Україна

від 20277 до 120277 грн

Вся Україна

116 ОМБр