ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Олександр Сирський: Вживаємо всіх заходів для зриву планів противника і поступово просуваємся вперед

Актуальна тема Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 30 Серпня 2023, 9:26

Обстановка на Східному фронті залишається складною. Сили оборони продовжують стримувати наступ ворога на Куп’янсько-Лиманському напрямку.

Про це заявив командувач Сухопутних військ ЗСУ генерал-полковник Олександр Сирський, повідомляє Military Media Center.

«Найбільш запеклі бої відбуваються в районах населених пунктів Райгородка та Ковалівка, де противник, незважаючи на втрати, намагається прорвати оборону наших військ, використовуючи штурмові загони на бронетехніці. Одночасно ворог здійснює перегрупування, заводить нові частини з території рф з метою  нарощування чисельності і боєздатності своїх військ», — зазначив генерал-полковник Олександр Сирський.

За інформацією командувача Сухопутних військ ЗСУ, на Бахмутському напрямку щоденно ідуть гарячі бої. Ворог за будь-яку ціну намагається повернути втрачені позиції, по декілька разів на день контратакує наші підрозділи.

«Ми вживаємо всіх заходів для зриву планів противника і поступово просуваємся вперед. Зокрема, інтенсивні бойові дії відбуваються в районах Бахмута, Курдюмівки, Ягідного, Андріївки. Тому особлива увага сьогодні приділяється роботі саме на цих напрямках», — сказав генерал-полковник Олександр Сирський.

Командувач Сухопутних військ ЗСУ спільно з командирами ОТУ і бригад щоденно аналізує обстановку, на місцях приймаються рішення щодо дій Сил оборони, а також вживаються усі заходи для успішного виконання бойових завдань.

Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
Хочу жить