ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Нідерланди із Данією створять у Румунії навчальний центр F-16, де тренуватимуться українські військові

Важливі новини Новини Новини світу та України
30 Серпня 2023, 16:02
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Нідерланди виступили з ініціативою щодо створення навчального центру F-16 у Румунії.

Про це йдеться у повідомленні пресслужби нідерландського оборонного відомства.

Підприємство Lockheed Martin допоможе забезпечити навчання F-16 у румунському навчальному центрі. Компанія також буде обслуговувати винищувачі, які Міноборони Нідерландів надасть для цих цілей. Відповідний указ очільниця нідерландського оборонного відомства підписала в Мадриді. Інші підписи поставили її румунський колега Ангел Тілвар і старший регіональний директор Lockheed Martin Філіппо Маркетті.

«Разом з Данією та за підтримки США Нідерланди відповідають за координацію європейських зусиль щодо можливостей F-16 для України. Намір полягає у підготовці українських пілотів і технічного персоналу, а також пілотів і їхніх команд з країн НАТО, які пересідають на літаки США», — наголосили в Міноборони Нідерландів.

Навчальний центр у Румунії спочатку використовує літак для курсів підвищення кваліфікації для найнятих інструкторів F-16. Далі відбуватимуться навчання українських пілотів та союзників по НАТО. Літатимуть тільки в повітряному просторі НАТО.

Нагадаємо, згідно із дозволом щодо підготовки українських пілотів на винищувачах F-16, наданим Сполученими Штатами Америки, намір щодо таких навчань підтвердила Румунія та Данія. Також доповнити навчання пілотів і персоналу з технічного обслуговування F-16, яке вже триває в Європі, зголосилися і в США.

Україна отримає винищувачі F-16 від Нідерландів та Данії.


«Важкої техніки ворога не бачили вже кілька місяців»: під Лиманом росіяни атакують піхотою
«Важкої техніки ворога не бачили вже кілька місяців»: під Лиманом росіяни атакують піхотою

Після нищівного розгрому масштабних механізованих штурмів росіяни почали берегти свою «броню», але не живу силу.

Спалив 3 авто військовим: у Сумах затримали російського палія  
Спалив 3 авто військовим: у Сумах затримали російського палія  

Повідомлено про підозру 19-річному сумчанину, який здійснив серію підпалів автомобілів, що використовувалися військовослужбовцями.  

«Мертві душі» в трамвайному депо Харкова: посадовців підозрюють у фіктивному працевлаштуванні ухилянтів
«Мертві душі» в трамвайному депо Харкова: посадовців підозрюють у фіктивному працевлаштуванні ухилянтів

П’ятьох посадовців харківського трамвайного депо підозрюють у заволодінні понад 3,3 млн грн на схемі з «мертвими душами».

Президент затвердив 40-денну операцію СБУ для спонукання росії до завершення війни
Президент затвердив 40-денну операцію СБУ для спонукання росії до завершення війни

Володимир Зеленський затвердив Службі безпеки України 40-денну операцію впливу на державу-агресора, щоб спонукати росію до завершення війни.

ВАКАНСІЇ
Водій (кат. D, DE), військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ

Азов, 12-та бригада спеціального призначення НГУ

Водій, військовослужбовець (за контрактом у ЗСУ)

від 50000 до 170000 грн

Кривий Ріг

Криворізький РТЦК та СП

Гранатометник

від 40000 до 120000 грн

Житомир

1 ОБрСпП ім. Івана Богуна

Старший авіаційний технік-інструктор

від 27000 до 30000 грн

Васильків, Київська область

Номер обслуги ЗУ 23-2 (ЗСУ)

від 20000 до 120000 грн

Київ

130 Батальйон ТрО

Бойовий медик взводу військовослужбовець

від 22000 до 125000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область