У переліку повітряних мисливців, які можуть з’явитися в Україні, є також Dassault Mirage 2000 — багатоцільовий реактивний винищувач четвертого покоління. Розроблений у 1970-х роках компанією Dassault…
Зважаючи на війну та досить складну економічну ситуацію в Україні, ентузіасти, підприємці та громадські активісти нашої держави продовжують займатись патріотичним вихованням нашої молоді. Зараз в основному такі заходи відбуваються під час літнього таборування в тому чи іншому спеціалізованому закладі, де є можливість навчити дітей чи підлітків призвичаюватись до обов’язку та самостійності, а також краще підготуватись до дорослого життя.
Одним з найактивніших та найоригінальніших у цьому плані на Львівщині є рекреаційний центр «Збійник», котрий функціонує ще з 2016 року посеред мальовничої природи поблизу легендарного Свірзького замку.
— З початком воєнного стану в Україні ми дещо призупинили свою діяльність, проте досить швидко відновились, тому що розуміли, що з дітьми треба займатись та призвичаювати їх до умов сьогоденності, — розповідає керівник рекреаційного центру «Збійник» Роман Яськів. — Ми трохи розширили діяльність нашого центру і тепер, під час літнього таборування, ми навчаємо дітей практично всього, що пов’язане з опришківською культурою та ремеслом, саме тому такі заїзди у нас й називаються «Опришківська бартка». Бартка (бойова сокира, топірець у мешканців Карпатських гір. — Авт.) тому, що я навчаю дітей також основ бойового мистецтва «Хорс», котрий включає в себе володіння цією сокирою. Це не лише таборування — це стиль чи навіть спосіб життя, філософія поєднання людини з природою.
Під час семиденної «Опришківської бартки» Роман Яськів та його кваліфіковані інструктори навчали дітей гончарського мистецтва, ковальства, живопису, навчали розводити багаття на природі та готувати їжу в польових умовах, вчили медицини, бойовим мистецтвам та багатьом іншим корисним речам.
— Сьогодні у нас якраз завершився п’ятий від початку року літній табір, в якому взяли участь в основному діти, чиї батьки загинули на війні або ж зараз воюють з російським окупантом. Також є багато діток, котрі були змушені тимчасово переселитись із районів бойових дій до західних областей України. На цьому ми не зупиняємось, а в найближчому майбутньому плануємо проводити й осінні та зимові таборування дітей. Це дасть змогу краще гартувати українських дітей, підготувати їх до дорослого життя, а відтак, у майбутньому, й стати захисником України та дати гідну відсіч будь-якому ворогу, — резюмував Роман Яськів.
Фото «Збійника»
Від початку доби відбулося 80 бойових зіткнень. Ситуація на лінії бойового зіткнення залишається напруженою.
Міністр оборони України підбив підсумки своєї роботи у делегації на чолі з Президентом Володимиром Зеленським.
Офіс Генерального прокурора розпочав кримінальне провадження щодо ймовірного розстрілу девʼяти українських військовополонених на Курщині.
Ейден Аслін з позивним «Козак» ― легіонер з Британії. З російськими окупантами він воював у лавах 36-ї бригади морської піхоти ЗСУ. Після повномасштабного вторгнення захищав Маріуполь. Пережив російський полон.
Наступне оновлення застосунку Армія+ отримає функції навчання, а в майбутньому в застосунку з’являться електронний військовий квиток та соціальні послуги й бонуси від бізнесів.
Бійці 3 штурмової бригади показали кадри з російською піхотою, яку нищили в окопах, на позиціях, і в полі прямими влучаннями з дронів.
Захищаємо світ
від 25000 до 125000 грн
Одеса, Одеська область
У переліку повітряних мисливців, які можуть з’явитися в Україні, є також Dassault Mirage 2000 — багатоцільовий реактивний винищувач четвертого покоління. Розроблений у 1970-х роках компанією Dassault…