У 57-й окремій мотопіхотній бригаді імені кошового отамана Костя Гордієнка чекають на готових повернутися після СЗЧ і гарантують справедливе людяне відношення. Про це розповів…
На Таврійському напрямку Сили оборони України за добу знищили 19 одиниць військової техніки російських загарбників і п’ять складів боєприпасів.
Про це командувач оперативно-стратегічного угруповання військ «Таврія» генерал Олександр Тарнавський повідомив у Telegram.
«На Таврійському напрямку триває робота Сил оборони. Загалом, протягом минулої доби ворог 27 разів атакував наші позиції та здійснив 731 обстріл, завдав 2 ракетних та 24 авіаудари. Артилерійські підрозділи Сил оборони таврійського напрямку протягом доби виконали 1283 вогневі завдання», — поінформував Олександр Тарнавський.
Він повідомив, що за останню добу втрати ворога склали 309 осіб (безповоротні — 93, поранені — 208, полон — 8).
Крім того, знищено 19 одиниць військової техніки ворога. Зокрема, 4 танки, 6 ББМ, 8 артилерійських систем та мінометів, 1 РСЗВ. Також було знищено 5 складів боєприпасів ворога.
За минулу добу російська армія втратила 1250 одиниць особового складу, бронетехніку та понад 60 артилерійських систем.
Ремонтно-відновлювальний батальйон, підрозділи забезпечення, наземних роботизованих комплексів та безпілотних літальних апаратів потребують фахівців.
У 57-й окремій мотопіхотній бригаді імені кошового отамана Костя Гордієнка чекають на готових повернутися після СЗЧ і гарантують справедливе людяне відношення. Про це розповів…