У ніч на 11 червня вони завдали нових ударів, внаслідок яких було пошкоджено мости на сухопутних в’їздах до півострова. Зокрема,…
Протягом тижня військові частини і підрозділи Національної Гвардії, які утримують позиції на Сіверському та Бахмутському напрямках, знищили 4 САУ та 7 танків противника, зокрема Т-90.
Про це в коментарі для АрміяInform повідомив заступник директора Департаменту планування застосування Головного управління Національної гвардії України полковник Микола Уршалович.
— 20 серпня в одній із спроб штурму наших позицій окупанти під прикриттям артилерії силами до 2 взводів за підтримки 3 танків та 3 БМП-2 в районі Кліщіївка, потрапили на мінне поле, яке заздалегідь було встановлено гвардійцями, де втратили 3 танки (2 Т-72, 1 Т-90) та 2 бмп-2, а мінометні розрахунки знищили близько відділення піхоти, — повідомив він.
Крім того, полковник Микола Уршалович повідомив, що на цьому ж напрямку оператори ударних дронів одного з підрозділів спеціального призначення НГУ було знищили 4 танки (один з яких Т-90), 4 САУ, 1 РЗСВ, 82 мм міномет, ЗУ-23-2 з розрахунками, 3 одиниці автомобільної техніки та один склад з боєкомплектом.
Вчора та у ніч на 11 червня 2026 року підрозділи Сил оборони України завдали ураження низці військових, логістичних та промислових об'єктів ворога.
Президент України Володимир Зеленський у перший в українській історії День безпілотних систем відзначив українських захисників та підрозділи СБС.
За доказовою базою СБУ 15 років ув’язнення з конфіскацією майна отримав агент фсб, якого СБУ викрила у листопаді 2023 року на коригуванні обстрілів Сумщини.
Начальник служби охорони державної таємниці
від 25000 до 30000 грн
Кропивницький
Військова частина А4607
У ніч на 11 червня вони завдали нових ударів, внаслідок яких було пошкоджено мости на сухопутних в’їздах до півострова. Зокрема,…