ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Прем’єр Фінляндії повідомив Володимиру Зеленському про підготовку 18-го пакета допомоги для України

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 23 Серпня 2023, 14:25

Президент України Володимир Зеленський провів зустріч із Прем’єр-міністром Фінляндської Республіки Петтері Орпо, який прибув до нашої країни. Як зазначив глава держави, це перший візит Петтері Орпо в Україну на посаді голови уряду Фінляндії, і він не лише символічний, а й дуже змістовний.

Про це повідомляє Офіс Президента України.

«Пане Прем’єр-міністре, я дякую вам за постійну практичну допомогу Фінляндії для України: військову, гуманітарну, санкційну. За солідарність вашої держави в боротьбі за нашу свободу й незалежність», — сказав Володимир Зеленський.

Під час зустрічі Володимир Зеленський поінформував Прем’єр-міністра Фінляндії про ситуацію на полі бою. Сторони обговорили оборонну та безпекову співпрацю України та Фінляндії.

«Сьогодні Прем’єр-міністр поінформував мене про те, що найближчими днями буде ухвалено новий, 18-й пакет оборонної підтримки. Все це нам дуже потрібно», — сказав Володимир Зеленський.

Сторони обговорили пріоритетні для України позиції, які будуть відображені у наступних пакетах допомоги.

«Я впевнений: ми разом можемо зробити дуже корисні речі в оборонній індустрії. На осінь готуємо перший Форум оборонних індустрій тут, в Україні, щоб наші партнери побачили можливості нашої держави, нашого суспільства, як ми розвиваємо наші потужності. Щоб ми могли залучити додатковий потенціал партнерів. Разом дамо більше безпеки світові. Впевнений, що участь Фінляндії у Форумі буде продуктивною, і ми зацікавлені в налагодженні безпосередньої співпраці між нашими профільними підприємствами», — наголосив Президент.

За його словами, Фінляндія також змістовно підтримує глобальні зусилля щодо реалізації Формули миру, і сьогодні Прем’єр-міністр запевнив у готовності його країни виступити співлідером у реалізації низки її пунктів.

Фінляндія також підтримує Україну на шляху до Євросоюзу й НАТО.

Володимир Зеленський запросив Фінляндську Республіку розпочати перемовини стосовно двостороннього документа про безпекові гарантії для України.

«Фінляндія вже приєдналася до декларації «Групи семи», і тепер час для такої двосторонньої роботи. Я впевнений, вона теж буде конкретною та продуктивною», – сказав Глава Української держави.

Зі свого боку Петтері Орпо наголосив, що Фінляндія солідарна з Україною та українським народом. Фінляндська Республіка є одним із найбільших донорів і готується надати вже 18-й пакет оборонної підтримки, у який увійдуть боєприпаси та озброєння. Фінляндська Республіка підтримує членство України в ЄС і НАТО й готова долучитися до повоєнної відбудови нашої країни.

Читайте нас у Facebook
«Дякую нашим воїнам за влучність» — Президент про удари по нафтовій інфраструктурі рф
«Дякую нашим воїнам за влучність» — Президент про удари по нафтовій інфраструктурі рф

Президент України Володимир Зеленський подякував українським оборонцям за влучні удари по нафтовій інфраструктурі росії.

«Князь Вєщій Олєг» приземлився: пілоти Signum знищили 9 розвідувальних дронів рф
«Князь Вєщій Олєг» приземлився: пілоти Signum знищили 9 розвідувальних дронів рф

Батальйон безпілотних систем Signum знищили дев’ять російських розвідувальних дронів.

Ставили на коліна та полювали на цивільних — встановлено нові факти воєнних злочинів росіян у Бучі
Ставили на коліна та полювали на цивільних — встановлено нові факти воєнних злочинів росіян у Бучі

Українські правоохоронні органи повідомили про підозри ще двом російським військовим, які вчиняли воєнні злочини під час окупації Бучі Київської області.

Від пікапів до багі: у МОУ спрощують закупівлю певних видів транспорту для ЗСУ
Від пікапів до багі: у МОУ спрощують закупівлю певних видів транспорту для ЗСУ

Агенція оборонних закупівель ДОТ отримала статус Централізованої закупівельної організації. Це пришвидшить постачання пікапів та іншого транспорту для ЗСУ.

Пропонував прикордоннику хабар за виїзд до Європи: на Закарпатті затримали чоловіка
Пропонував прикордоннику хабар за виїзд до Європи: на Закарпатті затримали чоловіка

На Закарпатті затримали чоловіка за спробу підкупу прикордонника задля виїзду до Європи.

У ЗСУ запровадили нову відзнаку для фахівців радіоелектронної боротьби
У ЗСУ запровадили нову відзнаку для фахівців радіоелектронної боротьби

Фахівців ЗСУ, які ефективно протидіють ворожим дронам і ракетам за допомогою засобів радіоелектронної боротьби, відзначатимуть новою почесною нагородою.

ВАКАНСІЇ
Начальник електросилових пристроїв

від 23000 до 50000 грн

Радісне, Одеська область

Водій автомобільної групи

від 23000 до 23000 грн

Могилів-Подільський

Державна прикордонна служба України

Водій

від 21000 до 50000 грн

Балта

Військова частина А1559

Такелажник в артилерійський підрозділ

від 20150 до 50150 грн

Луцьк, Волинська область

оператор FPV-дрону

від 25000 до 130000 грн

Івано-Франківськ, Івано-Франківська область

Кухар-Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Київ

Косівський РТЦК та СП

--- ---