ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

За підпал 12 автівок військовослужбовців затримано мешканця столиці

Новини
21 Серпня 2023, 14:19
Прочитаєте за: 2 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

До Деснянського управління поліції Києва стали надходити повідомлення про підпали транспортних засобів на різних вулицях району. Поліцейські з’ясували, що усі авто були пошкоджені саморобними приладами.

Про це йдеться у повідомленні відділу комунікації поліції Києва.

«Наприкінці 2022 року мешканців Деснянського району потрясла серія підпалів автомобілів. Для розкриття цих зухвалих злочинів залучалось багато сил поліції. Кращі оперативники та слідчі, проводились складні, тривалі експертні дослідження. Більше тисячі людей допитано як свідків, десятки людей відпрацьовувались оперативно, проаналізовано сотні Гб відео. Пошуки ускладнювались тим, що підпали вчинялись у період перебоїв з електропостачанням та освітленням вулиць під час ворожих обстрілів міста. Встановлено, що усі користувачі автомобілів були військовими та особами, що мають відношення до Сил оборони. Тому, крім проведення негласних слідчо-розшукових дії, поліцейськими за участі СБУ проведено контррозвідувальні заходи», — сказав начальник столичного главку Дмитро Шумейко.

Відчувши, що правоохоронці вийшли на слід, зловмисник зупинився. Однак, не зупинялись слідчі та оперативники, аналітики і експерти.

«У липні поточного року зловмисник знову підпалив декілька автівок військових. Втім, злагоджена робота підрозділів поліції дала свій результат. Зібравши інформацію, проаналізувавши велику кількість інформації та висновки експертів, до нашого поля зору та оперативної розробки потрапив 35-річний місцевий мешканець, який переїхав до міста Києва з іншого регіону у 2014 році», — розповів керівник поліції Києва.

Фігуранта поліцейські викрили «на гарячому» під час закладки запалювального пристрою до тринадцятого автомобіля військового. Його затримано у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Йому загрожує до десяти років ув’язнення. При обшуку у затриманого працівники поліції виявили та вилучили ще один саморобний прилад, також вилучено мобільні телефони, ноутбук, запалювальну суміш та різні електродеталі — дроти, мікросхеми, електричні з’єднувачі, перемикачі тощо.

«Пристрої зловмисник виготовляв сам, які спрацьовували самостійно за визначеним часом. Свої дії затриманий пояснив негативним відношенням до військових. Перевірка його причетності до інших злочинів, зокрема проти основ національної безпеки України, триває», — додав Дмитро Шумейко.

Наразі встановлено 12 автомобілів, які він пошкодив у Деснянському районі.


Екскомандира 155-ї бригади взяли під варту у справі про викрадення та вбивство двох братів на Київщині
Екскомандира 155-ї бригади взяли під варту у справі про викрадення та вбивство двох братів на Київщині

Колишнього командира 155-ї бригади, якого підозрюють в організації викрадення та вбивства двох братів, суд відправив під варту без права внесення застави.

Уряд звільнив заступника міністра оборони з питань євроінтеграції
Уряд звільнив заступника міністра оборони з питань євроінтеграції

Кабінет Міністрів України прийняв рішення про звільнення Сергія Боєва з посади з питань європейської інтеграції.

«Ну де зек, а де розвідка?»: полонений окупант розповів, як росія кидає в’язнів на передову
«Ну де зек, а де розвідка?»: полонений окупант розповів, як росія кидає в’язнів на передову

Колишній ув’язнений Ельдар Шакіров заявив, що росія без підготовки відправляє засуджених на передову, а командири ставляться до них як до витратного матеріалу.

ЄС запровадив санкції проти 15 осіб і російського СІЗО за катування українських полонених
ЄС запровадив санкції проти 15 осіб і російського СІЗО за катування українських полонених

Європейський Союз запровадив санкції проти 15 осіб та однієї установи, причетних до катувань й убивств українських військовополонених та цивільних.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Механік

від 50000 до 120000 грн

Вся Україна

42 ОМБр

Olx Командир зенітного ракетного взводу

від 27000 до 57000 грн

Старокостянтинів, Хмельницька область

Olx Віськовослужбовець

від 20100 до 123000 грн

Біла Церква, Київська область

WorkUa Оператор БПЛА (окремий батальйон сил ТрО)

від 20000 до 120000 грн

Дніпро

233 окремий батальйон 128 ОБр Сил ТрО

RobotaUa Військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Вінниця

4 відділ Чортківського РТЦК ТА СП ( м.Заліщики )

WorkUa Сапер 23 ОМБр

від 20800 до 190000 грн

Вся Україна

23 ОМБр