ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Митці Повітряних Сил підіймають бойовий дух захисників півдня країни

Регіони
Прочитаєте за: 2 хв. 17 Серпня 2023, 12:54

Творчий колектив Центру військово-музичного мистецтва Повітряних Сил здійснив чергове турне, виступивши з концертами для захисників України в кількох областях півдня країни. Як розповів журналістові АрміяInform начальник центру підполковник Михайло Гривас, цього разу митці Повітряних Сил виступали не перед авіаторами та вартовими неба — дещо новими для військових артистів були як географія турне, так і глядачі. Розпорядженням вищого командування для виїзної концертної бригади центру були визначені Миколаївщина та Херсонщина, а на теренах цих областей — військові частини Сил територіальної оборони та Національної гвардії України, а також військовий шпиталь.

— Відповідно корегувалася й концертна програма, — розповідає підполковник Михайло Гривас. — Зрештою, наш репертуар оновлюється постійно, але все ж є різниця, коли ми виступаємо перед підрозділами Повітряних Сил і тепер, коли глядачами були представники інших структур Сил оборони України. Звісно, були й наші візитівки, що підкреслюють походження вокальної групи, а саме — Повітряні Сили, та здебільшого артисти дарували глядачам загальновідомі й нові композиції патріотичного спрямування. У тому числі визнані хіти та пісні, які звучали у виконанні наших солістів уперше.

Чотири дні спекотним півднем, дві військові частини ТРО, дві частини НГУ та військовий госпіталь. Чимало, і особливо — уночі, військовим артистам довелося чути роботу артилерії, і надто — у Херсоні. Але ще частіше — овації вдячних глядачів. Поранених і тих, хто рятує їхні життя, бійців, які відпочивають після ротації чи служби на бойовому чергуванні, тих, хто готується в бій, і тих, хто тренує їх. Ну, а військові митці з Вінниці підіймали бойовий дух захисників, даруючи їм години прекрасного — музики та співу. Просто неба в лісі та в казармі, перед будівлею шпиталю й в інших місцях — артистам у погонах не звикати виступати за будь-яких умов.

Нині виїзна концертна бригада повернулася до Вінниці й готується до чергових концертів. Адже попереду — головне національне свято — День Незалежності України, тож творчої роботи попереду чимало. Війна триває, і підняття бойового духу захисників — теж завдання дуже важливе.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Із піхоти в пілоти після двох поранень: історія бійця «Синоптика»
Із піхоти в пілоти після двох поранень: історія бійця «Синоптика»

Головний сержант роти безпілотних авіаційних комплексів 1-го батальйону «Архангел» 114-ї бригади Сил ТрО розповів про свій шлях у війську.

Підробляли документи і годували військових простроченим: викрито схему на 71 млн грн
Підробляли документи і годували військових простроченим: викрито схему на 71 млн грн

Такий заробіток під час війни налагодили двоє підприємців — постачальників добових польових наборів продуктів для ЗСУ.

Тили палають: російську логістику вирізають за десятки кілометрів від фронту
Тили палають: російську логістику вирізають за десятки кілометрів від фронту

Оператори 20-ї бригади безпілотних систем «К2» показали добірку ударів по російській техніці та транспорту в глибині окупованих територій.

Швидкість до 350 км/год і радіус роботи понад 40 км: що відомо про новий дрон-перехоплювач Litavr
Швидкість до 350 км/год і радіус роботи понад 40 км: що відомо про новий дрон-перехоплювач Litavr

Про цей безпілотник майже немає інформації в мережі — розробники тримали його в секреті.

Палає все: тижневі жнива на Запорізькому напрямку
Палає все: тижневі жнива на Запорізькому напрямку

Воїни Департаменту активних дій ГУР зібрали добірку своїх ударів на Півдні.

Уряд спростив імпорт компонентів для українських виробників озброєння
Уряд спростив імпорт компонентів для українських виробників озброєння

В Україні спростили процедури ввезення іноземних компонентів для українських виробників озброєння і військової техніки.

ВАКАНСІЇ
Бухгалтер

від 19000 до 19000 грн

Дніпро

АРЗ СП ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області

Інспектор прикордонної служби (1 кат.), фельдшер

від 23000 до 23000 грн

Могилів-Подільський

Державна прикордонна служба України

Стрілець-снайпер

від 24000 до 124000 грн

Мукачеве, Закарпатська область

Сапер

від 60000 до 120000 грн

Вся Україна

42 ОМБр

Зенітник

від 21000 до 121000 грн

Вся Україна

1 центр рекрутингу Сухопутних військ ЗСУ

Командир відділення управління засобами РЕБ, ВОС 539. Війська РЕБ.

від 19000 до 120000 грн

Коломия, Івано-Франківська область

--- ---