ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Затримано ворожого поплічника: хотів влаштуватися до лав ДШВ ЗСУ, щоб «зливати» позиції на передовій

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 16 Серпня 2023, 14:37

Військова контррозвідка затримала на Київщині колаборанта, який намагався вступити до підрозділу Десантно-штурмових військ ЗСУ для збору розвідданих на користь рф. За вказівкою агресора він мав дізнатися про місця базування тренувальних центрів українських десантників та орієнтовну кількість особового складу, який проходить навчання на полігонах.

Про це повідомляє Служба безпеки України.

У подальшому фігурант планував відбути в один з фронтових районів, щоб «зливати» окупантам геолокації бойових позицій та переміщення десантно-штурмових підрозділів ЗСУ на передовій. Однак, зловмисника було своєчасно викрито, задокументовано його злочинні дії та затримано на етапі оформлення на військову службу до Сил оборони.

Зловмисником виявився мешканець Херсона, який на період окупації міста підтримав російських загарбників і запропонував їм свою допомогу у війні проти України. За це його призначили «старшим інструктором-кінологом відділу охорони» у складі окупаційної «Голопристанської виправної колонії». На цій «посаді» колаборант займався підготовкою загонів, які конвоювали викрадених місцевих жителів до камер російської тюрми.

За наявними даними, саме тоді він потрапив у поле зору російських спецслужб, які залучили його до негласної співпраці. Після звільнення Херсона ворожий поплічник отримав завдання від окупантів «залягти на дно» і згодом переїхати до Київської області.

На території столичного регіону він мав звернутися до місцевого військкомату, щоб мобілізуватися до лав ЗСУ і там приступити до виконання ворожих завдань.

Наразі затриманому повідомлено про підозру у колабораційній діяльності. Зараз він під вартою. Триває розслідування для встановлення всіх обставин злочину. Зловмиснику загрожує до 15 років тюрми.

Крім того, вирішується питання щодо додаткової кваліфікації злочинних дій фігуранта за державну зраду, вчинену в умовах воєнного стану.

Спиною, задом, п’ятками: окупанти показали різні стилі прийому наших дронів
Спиною, задом, п’ятками: окупанти показали різні стилі прийому наших дронів

Оператори батальйону безпілотних систем Signum 59-ї штурмової бригади безпілотних систем імені Якова Гандзюка виклали добірку різанини російських штурмовиків.

Навалили росіянам, наліпили вареників: прикордонники сумістили приємне з корисним
Навалили росіянам, наліпили вареників: прикордонники сумістили приємне з корисним

Мінометники прикордонної комендатури швидкого реагування 5-го прикордонного загону після нанесення вогневого ураження по ворогу знайшли час для гастрономії.

Чучхе-путінський монстр: під Вовчанськом знищили покруча НРК з РСЗВ
Чучхе-путінський монстр: під Вовчанськом знищили покруча НРК з РСЗВ

Пілоти бригади «Хижак» при Департаменті патрульної поліції вполювали російський НРК з північокорейським озброєнням.

Вже понад 800 кілометрів прифронтових доріг облаштоване протидроновим захистом
Вже понад 800 кілометрів прифронтових доріг облаштоване протидроновим захистом

Лише у травні було встановлено 211 кілометрів антидронового захисту логістичних маршрутів та відновлено майже 38 кілометрів пошкоджених ділянок.

Ворожі вантажівки палають у Бахмуті: російська логістика зазнає втрат все далі від лінії фронту
Ворожі вантажівки палають у Бахмуті: російська логістика зазнає втрат все далі від лінії фронту

Наші пілоти регулярно літають до Бахмута, де ворог накопичує свою техніку, оскільки до сих пір вважав місто своїм надійним тилом.

«ФАБ упал прямо в дом ― мужика убіло», ― російська авіація на бєлгородщині вбила селянина
«ФАБ упал прямо в дом ― мужика убіло», ― російська авіація на бєлгородщині вбила селянина

У здобутому українськими розвідниками перехопленні — фіксація удару фугасної авіабомби з російського літака на хату у селі дубовоє на бєлгородщині.

ВАКАНСІЇ
Санітарний інструктор, військовослужбовець

від 20000 до 125000 грн

Богодухів

209 батальйон Сил ТрО

Механік ударних БпЛА

від 20000 до 120000 грн

Львів

217 окремий батальйон 125 окремої бригади територіальної оборони Сухопутних військ Збройних Сил України

Молодший інспектор прикордонної служби

від 20100 до 25000 грн

Херсон

Державна прикордонна служба України

Травматолог

від 50000 до 120000 грн

Київ

115 окрема механізована бригада ЗСУ

Гранатометник

від 50000 до 120000 грн

Бучач

Третій відділ Чортківського РТЦК та СП

Офіцер групи психологічного супроводу та відновлення

від 24000 до 54000 грн

Степанівка, Сумська область

--- ---