Набрала чинності Постанова КМУ № 969 від 23 серпня 2024 року «Про внесення змін до Положення про Єдиний державний вебпортал для збору пожертв на підтримку…
Україна зацікавлена у поглибленні двосторонніх відносин із Бразилією та країнами Південної Америки.
На цьому наголосив Голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук під час зустрічі з Надзвичайним і Повноважним Послом Бразилії в Україні Нортоном Рапестою.
На офіційній сторінці Парламенту України розміщено допис, у якому зазначається, що під час цієї зустрічі сторони обговорили перспективи розвитку двостороннього міжпарламентського співробітництва.
Руслан Стефанчук запросив Бразилію взяти участь у Другому Парламентському саміті Міжнародної Кримської платформи, який відбудеться наприкінці жовтня.
Також він зауважив також на важливості визнання Палатою депутатів Національного Конгресу Бразилії Голодомору 1932-33 років геноцидом українського народу. Як відомо, Федеральний Сенат ухвалив відповідний законопроект у квітні 2022 року.
У фокусі уваги теж була формула миру Президента України Володимира Зеленського. Голова Верховної Ради України запросив Бразилію до участі в імплементації пунктів цієї ініціативи.
Печерський районний суд міста Києва продовжив строк тримання під вартою на 60 діб до 1 листопада 2024 року чотирьом підозрюваним у кримінальному провадженні щодо постачання неякісного одягу для ЗСУ.
Ворог не здається та намагається просунутись на Харківському напрямку, але прикордонники руйнують усі його плани. Завдяки реактивній системі залпового вогню RAK-12 українські військові щодня зменшують кількість російської техніки.
Служба безпеки та Національна поліція затримали на Полтавщині поплічника рф, який готував серію підпалів на стратегічних об’єктах Укрзалізниці, зокрема підпалив релейну шафу.
Розташовані в зоні інтенсивних бойових дій населені пункти на півночі Харківської області зруйновані майже вщент. Найбільше постраждали Вовчанськ, світлини руїн якого нещодавно опублікувала Окрема президентська бригада імені гетьмана Богдана Хмельницького.
Десантники показали, як ремонтують техніку під час бойових дій на Курському напрямку.
Міноборони кодифікувало та допустило до експлуатації у військах оборонну осколкову гранату — аналог радянської Ф-1. Боєприпас українського виробництва відповідає характеристикам засобів ближнього бою сучасного зразка. Раніше в нас не було виробництва такого типу гранат.
Захищаємо світ
Набрала чинності Постанова КМУ № 969 від 23 серпня 2024 року «Про внесення змін до Положення про Єдиний державний вебпортал для збору пожертв на підтримку…