ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Артилеристи НГУ протягом тижня виконали понад 480 вогневих завдань — Микола Уршалович

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 10 Серпня 2023, 13:59

Артилеристи Національної гвардії під час вогневої підтримки підрозділів Сил оборони, які ведуть активні бойові дії на Лиманському та Мелітопольському напрямках, виконали понад 480 вогневих завдань.

Про це під час брифінгу в Military Media Center заявив заступник директора Департаменту планування застосування Головного управління Національної гвардії України полковник Микола Уршалович.

Також представник Головного управління НГУ розповів, що гвардійська авіація продовжує нищити ворога: «За тиждень було виконано 12 бойових вильотів для вогневого ураження противника, як результат знищено: близько 20 осіб ворога».

— Екіпажі БПЛА авіаційних частин Національної гвардії на Мелітопольському та Херсонському напрямках здійснили 21 виліт для виконання завдань розвідки, за підсумками яких було виявлено: шість танків, дві САУ, РСЗВ, 18 бойових броньованих машин, гармата, дев’ять одиниць автомобільної (спеціальної) техніки та скупчення живої сили окупантів. Підрозділи артилерії Сил оборони завдали вогневого ураження по виявлених цілях, — зазначив Микола Уршалович.

Також речник наголосив, що триває розмінування територій сільськогосподарського призначення на деокупованих територіях в Херсонській та Сумській областях. Групи розмінування НГУ протягом тижня обстежили близько 290 га сільськогосподарських земель та знешкодили 23 вибухонебезпечні предмети.

— Інші групи розмінування працювали в Харківській, Донецькій, Запорізькій та Миколаївській областях. За минулий тиждень ними було обстежено 3 гектари територій, 4 кілометри доріг, в результаті було виявлено та знешкоджено 39 вибухонебезпечних предметів, — повідомив представник НГУ.

Фото пресслужби НГУ

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Вигадував штрафи та провадження: у Києві викрили юриста, який ошукував дружин мобілізованих

Чоловік під виглядом надання юридичних послуг ошукав дружину мобілізованого, обіцяючи їй у судах оскаржувати дії ВЛК та ТЦК.

Нова «Мала Токмачка»: на Сумщині росіяни збрехали про захоплення села Корчаківка
Нова «Мала Токмачка»: на Сумщині росіяни збрехали про захоплення села Корчаківка

Угруповання військ «Курськ» спростувало заяви російського командування про нібито захоплення села Корчаківка на Сумщині та «розгром» наших підрозділів.

«Кулак не вийшов навіть розміром з палець» — на Куп’янському напрямку російські піхотинці «губляться і розбігаються»
«Кулак не вийшов навіть розміром з палець» — на Куп’янському напрямку російські піхотинці «губляться і розбігаються»

На Куп’янському напрямку недолугі спроби піхоти ворога пролізти і просочитися.

Росіяни вдарили по АЗС у Харкові та Чугуєві: є постраждалі
Росіяни вдарили по АЗС у Харкові та Чугуєві: є постраждалі

У Харкові 1 травня через численні ранкові обстріли рф постраждали двоє чоловіків.

Тисячі збитих дронів, знищена техніка і човни: ВМС ЗСУ зупиняють окупантів на фронті
Тисячі збитих дронів, знищена техніка і човни: ВМС ЗСУ зупиняють окупантів на фронті

Воїни Військово-Морських Сил ЗСУ протягом квітня завдавали втрат російським окупантам на різних напрямках фронту.

Знищення кадировського «Ахмату» на Сумщині: деталі унікальної спецоперації ГУР
Знищення кадировського «Ахмату» на Сумщині: деталі унікальної спецоперації ГУР

На Сумському напрямку підрозділи Сил оборони України провели комплексну операцію зі знищення найманців підрозділу росгвардії «Ахмат».

ВАКАНСІЇ
Командир відділення управління засобами РЕБ, ВОС 539. Війська РЕБ.

від 19000 до 120000 грн

Коломия, Івано-Франківська область

Пиляр, військовослужбовець

від 20500 до 120500 грн

Київ

Військова частина А7039

Військовий юрист

від 21000 до 121000 грн

Вся Україна

1 центр рекрутингу Сухопутних військ ЗСУ

Старший стрілець-оператор

від 21000 до 21000 грн

Звенигородка

Військова частина А7325

Стрілець стрілецького відділення

Запоріжжя

79 окремий батальйон 102 ОБр Сил ТрО

Інструктор з інженерно-саперної справи

від 20000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

--- ---