Набрала чинності Постанова КМУ № 969 від 23 серпня 2024 року «Про внесення змін до Положення про Єдиний державний вебпортал для збору пожертв на підтримку…
Днями відбулося засідання робочої групи Національного координаційного центру кібербезпеки (НКЦК) з питань співробітництва з Об’єднаним центром передових технологій з кібероборони НАТО (CCDCOE), під час якого узгоджено Дорожню карту співпраці між Україною та CCDCOE.
Про це повідомляє Апарат Ради національної безпеки і оборони України.
«Співпраця між НКЦК та CCDCOE є важливим фактором в ефективній спільній протидії загрозам у кіберпросторі. Правильно налагоджена взаємодія дозволить нам обмінюватися досвідом з партнерами, розробляти інноваційні підходи та працювати разом над забезпеченням надійного і стійкого кіберпростору, що є важливим аспектом національної безпеки нашої держави та країн-членів Альянсу», — сказав заступник Секретаря РНБО України Сергій Демедюк.
Крім цього, учасники обговорили питання представництва суб’єктів забезпечення кібербезпеки України у кібернавчаннях Crossed Swords 2023, проведення яких під егідою Центру заплановане на першу декаду грудня цього року у м. Таллінн (Естонія).
Учасники також заслухали звіт представника НКЦК в CCDCOE щодо результатів роботи Центру за останні місяці та про заплановані заходи.
У засіданні взяли участь фахівці Апарату РНБО України, Генерального штабу Збройних Сил України, Міністерства оборони України, Служби безпеки України, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, Національної поліції України, Міністерства закордонних справ України та розвідувальних органів.
Служба безпеки та Національна поліція затримали на Полтавщині поплічника рф, який готував серію підпалів на стратегічних об’єктах Укрзалізниці, зокрема підпалив релейну шафу.
Розташовані в зоні інтенсивних бойових дій населені пункти на півночі Харківської області зруйновані майже вщент. Найбільше постраждали Вовчанськ, світлини руїн якого нещодавно опублікувала Окрема президентська бригада імені гетьмана Богдана Хмельницького.
Десантники показали, як ремонтують техніку під час бойових дій на Курському напрямку.
Міноборони кодифікувало та допустило до експлуатації у військах оборонну осколкову гранату — аналог радянської Ф-1. Боєприпас українського виробництва відповідає характеристикам засобів ближнього бою сучасного зразка. Раніше в нас не було виробництва такого типу гранат.
Ворог застосував легкові автомобілі та баггі для доставки особового складу до міста. Однак спроба російських військових зазнала фіаско.
У горах знайшли 21-річного чоловіка, який намагався перетнути незаконно кордон, але загубився і 4 дні блукав у горах.
Захищаємо світ
від 30000 до 120000 грн
Київ
20 окремий батальйон спеціального призначення
від 20000 до 60000 грн
Коломия
Військова частина А1267
від 55000 до 125000 грн
Слов'янськ
Батальйон спеціального призначення Донбас 18 Слов'янської бригади Національної гвардії України
Набрала чинності Постанова КМУ № 969 від 23 серпня 2024 року «Про внесення змін до Положення про Єдиний державний вебпортал для збору пожертв на підтримку…