ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Піротехніки ДСНС за добу знешкодили 389 вибухонебезпечних предметів

Новини
9 Серпня 2023, 9:42
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Підпишись на нас в Google
Ілюстративне фото

Протягом доби піротехнічні підрозділи Державної служби України з надзвичайних ситуацій 143 рази залучалися до виконання завдань з розмінування.

Про це повідомляє ДСНС України.

Піротехнічні підрозділи виявили, вилучили та знешкодили 389 вибухонебезпечних предметів, обстежено територію площею 37,70 гектар.

Найчастіше піротехнічні підрозділи працювали: в Харківській області 21 508 разів, Київщині — 8393, Донеччині — 7218, Миколаївщині — 5645, Херсонщині — 6803, Чернігівщині — 4827, Сумщині — 2373, Черкащині — 1218.

Довідково: Всього з початку широкомасштабного військового вторгнення російської федерації на території України знешкоджено 419 830 вибухонебезпечних предметів та 2892 кг вибухової речовини, зокрема 3074 авіаційних бомб. Обстежено територію площею понад 92 171 гектарів.

Також підрозділами ДСНС протягом доби здійснено 200 виїздів на ліквідацію наслідків обстрілів окупантами населених пунктів та об’єктів інфраструктури, ліквідовано 13 пожеж та надано психологічну допомогу 146 особам.


«Став циклопом»: незграбний окупант хотів позбавити себе страждань, але зробив тільки гірше
«Став циклопом»: незграбний окупант хотів позбавити себе страждань, але зробив тільки гірше

Щоб уникнути участі у черговому «м’ясному штурмі» окупант вирішив застрелитись, проте вижив, залишившись при цьому без ока.

Годував «віртуальних» бійців: держава втратила 1,6 мільйонів через недбалість посадовця частини
Годував «віртуальних» бійців: держава втратила 1,6 мільйонів через недбалість посадовця частини

Працівники ДБР у взаємодії з Генеральним штабом ЗСУ в межах спецоперації «Справедливість для бійців» викрили посадовця військової частини на Кіровоградщині.

15 років тюрми отримав дезертир, який на замовлення фсб коригував обстріли Дніпра
15 років тюрми отримав дезертир, який на замовлення фсб коригував обстріли Дніпра

За доказовою базою контррозвідки та слідчих СБУ 15 років ув’язнення з конфіскацією майна отримав агент фсб, який коригував обстріли Дніпра.

Швидкість і мобільність: артилеристи 58-ї бригади показали роботу британської  САУ AS-90
Швидкість і мобільність: артилеристи 58-ї бригади показали роботу британської САУ AS-90

Командир гармати AS-90 на псевдо «Циган» розповів та показав, як працює британська самохідна артилерійська установка та її переваги.

ВАКАНСІЇ
RobotaUa Водій-сапер

від 17500 до 100000 грн

Харків

АРЗ СП ГУ ДСНС України у Луганській області

RobotaUa Військовослужбовець в ЗСУ

від 20100 до 120100 грн

Дружківка

Старобільський РТЦК та СП

Olx Навідник 155 окремого батальйону територіальної оборони

від 21000 до 51000 грн

Степанівка, Сумська область

WorkUa Стрілець

від 25000 до 120000 грн

Косів

Косівський РТЦК та СП

WorkUa Водій мінометного розрахунку

від 20800 до 190000 грн

Вся Україна

23 ОМБр

Olx Бойовий медик взводу, військовослужбовець

від 21000 до 121000 грн

Хмельницький, Хмельницька область