За пів століття виробництва кількість випущених «Бойових Соколів» упевнено наближається до 5 тисяч. Винищувач перебував і продовжує перебувати на озброєнні…
Кабінет Міністрів України ухвалив Постанову №807 «Про затвердження Порядку надання одноразової грошової допомоги постраждалому населенню внаслідок підриву російською федерацією греблі Каховської гідроелектростанції за втрачений врожай». Документ розроблений Міністерством аграрної політики та продовольства України.
Про це йдеться у повідомленні пресслужби Мінагрополітики.
Допомога надаватиметься фізичним особам Миколаївської та Херсонської областей, які мають у власності земельну ділянку для ведення особистого селянського господарства та/або для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, та/або земельну ділянку для індивідуального садівництва.
Розмір допомоги становить 3318 гривень за одну сотку земельної ділянки, на якій втрачено врожай овочів. При цьому допомога надається на площу не більше 20 соток у Миколаївській області та не більше 30 соток у Херсонській області.
Згідно з Порядком надання одноразової грошової допомоги, постраждалий повинен підтвердити право власності на земельну ділянку витягом з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно; державним актом на право приватної власності на землю або державним актом на право власності на земельну ділянку (у разі відсутності відомостей про зареєстровані речові права на нерухоме майно та їх обтяження у Державному реєстрі прав на нерухоме майно).
Для надання допомоги населенню постраждалих районів, внесених до відповідного рішення регіональної комісії з питань техногенно- екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Миколаївської i Херсонської областей, органи місцевого самоврядування утворюють комісію для обстеження земельних ділянок, на яких втрачений врожай овочів.
До 1 вересня 2023 р. отримувач подає у паперовій або електронній формі до комісії заяву та копію документа, що підтверджує право власності на земельну ділянку.
Комісія протягом 10 робочих днів розглядає зазначені заяви в порядку черговості їх отримання та здійснює обстеження земельних ділянок, на яких втрачений врожай овочів, та складає відповідний акт за формою, встановленою комісією.
Комісія на підставі актів обстежень земельних ділянок, на яких втрачений врожай овочів, визначає суму допомоги кожному отримувачу, складає перелік та подає його обласним військовим адміністраціям. Останні на підставі отриманого переліку ухвалюють до 1 жовтня 2023 р. рішення про нарахування допомоги та надсилають його структурним підрозділам, що забезпечують виконання функцій з питань агропромислового розвитку для спрямування допомоги отримувачам на їх банківські рахунки.
Нагадаємо, 6 червня 2023 року російські окупаційні війська підірвали Каховську ГЕС.
@armyinformcomua
Воїни української Залізної бригади за допомогою дронів виявили та філігранно знищили групу загарбників, що ховалася під купою сміття у руїнах одного із сіл.
Високопоставлена українська делегація прибула до Лондона для проведення переговорів з американськими та європейськими партнерами щодо шляхів досягнення повного та безумовного припинення вогню як першого кроку до врегулювання війни.
На ці кадри боляче дивитися. Обгорілі стіни, вибиті вікна, понівечені бані Свято-Ігорівського храму в Костянтинівці — не просто фотографії руїн, а свідчення російських воєнних злочинів, які зафіксували українські захисники. Воїни показали реальність міста, яке росія методично стирає з лиця землі, поки вони ведуть важкі бої неподалік.
Аналітичний OSINT-проєкт Deep State спільно з платформою Культурні Сили представили інтерактивну мапу, присвячену звільненню Криму від більшовиків у квітні 1918 року силами армії УНР під проводом полковника Петра Болбочана.
Під гуркіт ворожих обстрілів вони заряджають свою стару, але надійну гаубицю Д-30, яку лагідно називають «Жабка». Вони — розрахунок 10 гірсько-штурмової бригади «Едельвейс». Між бойовою роботою, де кожен рух відточений до секунди, встигають травити анекдоти, ділитися фронтовими байками і тримати позиції. Їхні історії — це суміш чорного гумору, смертельної небезпеки, братерства та дивовижної філософії виживання.
Державне бюро розслідувань завершило досудове розслідування та скерувало до суду обвинувальний акт стосовно колишнього командира однієї з військових частин, відповідальної за постачання пального та обслуговування транспорту ЗСУ. Його звинувачують у службовій недбалості, що призвела до збитків державі на суму понад 3,37 мільйона гривень, які, втім, наразі вже повністю відшкодовані.
від 21000 до 120000 грн
Вся Україна
43-тя окрема артилерійська бригада ім. Тараса Трясила
За пів століття виробництва кількість випущених «Бойових Соколів» упевнено наближається до 5 тисяч. Винищувач перебував і продовжує перебувати на озброєнні…