ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Бюджетні видатки на війну становлять майже 2 трлн грн — Денис Шмигаль

Новини
4 Серпня 2023, 22:15
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Сьогодні Україна витрачає абсолютно весь внутрішній ресурс на війну.

Як повідомляє Урядовий портал, про це зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

«100% податків, які платять бізнес та громадяни, ідуть на забезпечення потреб Сил безпеки та оборони. У бюджеті ми вже передбачили 1 трлн 800 млрд грн на ці потреби. І сума ще може бути не остаточною. Ці кошти — майже 2 трлн грн — це наші бюджетні видатки на війну. Але, окрім них, є ще військова допомога союзників та донати благодійників», — відзначив очільник уряду.

Зокрема цього року Україна вже залучила 28 млрд доларів фінансової підтримки від партнерів. Від ЄС більше як 11 млрд доларів. Від США — більше як 8 млрд доларів. Денис Шмигаль підкреслив, що кожен наданий долар для України — це інвестиція в нашу стійкість, перемогу, у безпеку та мир у Європі.

Прем’єр-міністр подякував усім, хто допомагає нашим Силам безпеки й оборони, хто підтримує, сплачує податки, працює задля нашої перемоги.


Володимир Зеленський обговорив з Александром Стуббом посилення української ППО
Володимир Зеленський обговорив з Александром Стуббом посилення української ППО

Президент України Володимир Зеленський провів розмову з Президентом Фінляндії Александром Стуббом.

Підтримка родини — один із ключових чинників запобігання СЗЧ: в Президентській бригаді розповіли, чому сім’я рятує від СЗЧ
Підтримка родини — один із ключових чинників запобігання СЗЧ: в Президентській бригаді розповіли, чому сім’я рятує від СЗЧ

Командир артилерійського дивізіону Президентської бригади з позивним «Махно» вважає, що підтримка сім'ї - надзвичайно важливий фактор для військового.

За чотири години — мінус 11 ждунів: артилеристи 110-ї бригади розчистили шлях для побратимів
За чотири години — мінус 11 ждунів: артилеристи 110-ї бригади розчистили шлях для побратимів

Артилеристи 110-ї ОМБр за чотири години знищили 11 російських FPV-дронів, які перебували в засідці, забезпечивши безпечний рух українських підрозділів.

«Ми не зрозуміли, що сталося»: морпіхи зірвали російську ІПСО та взяли полонених на Костянтинівському напрямку
«Ми не зрозуміли, що сталося»: морпіхи зірвали російську ІПСО та взяли полонених на Костянтинівському напрямку

Розвідники 36-ї окремої бригади морської піхоти зірвали спробу російських військових провести інформаційно-психологічну операцію.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Тракторист, машиніст екскаватора

від 21000 до 51000 грн

Новомосковськ

Військова частина Т0940

Olx Запрошуємо у військові навчальні заклади ЗСУ

від 3000 до 3500 грн

Сосниця, Чернігівська область

RobotaUa Водій – слюсар

від 20100 до 120000 грн

Кривий Ріг

77 ОАеМБр ДШВ ЗС України

RobotaUa Вогнеметник

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

WorkUa Молодший інспектор прикордонної служби у Білгород-Дністровський

від 21000 до 30000 грн

Білгород-Дністровський

Державна прикордонна служба України

RobotaUa Стpілець-регулювальник

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ