Чому ворог зосереджується саме тут? На це питання відповів військовий експерт Петро Черник. «Курський напрямок — це питання їхнього (рф — ред.) престижу, тому що от уже…
Про це розповіла під час прямого ефіру національного телемарафону «Єдині новини» заступниця міністра у справах ветеранів України з питань цифрової трансформації Тетяна Калита.
Вона повідомила, що наразі середній вік тих, хто потенційно готовий працевлаштуватися на посаду помічника ветерана, становить 43 роки, 54% з них є жінками. У розрізі рівня освіти зауважено, що нині 52% кандидатів мають магістерські дипломи, 48% є бакалаврами. Найбільше фахів, з якими приходять люди в цей проєкт — право, фінанси, облік та аудит і педагогічні спеціальності.
Нагадаємо, що сенс діяльності помічників ветерана у тім, аби, керуючись принципом «рівний — рівному», допомогти, підтримати і скоординувати необхідний супровід наших Захисників та Захисниць на непростому шляху переходу від військової служби до цивільного життя.
«Помічник проактивно працюватиме із цільовою аудиторією цього сервісу. Також налагоджено співпрацю із ЦНАПами, що можуть бути однією з точок дотику в громаді для відповідної категорії людей. Якщо ж десь немає Центру адмінпослуг, тоді громада сама обирає місце, максимально комфортне для того, аби ветерани мали таку точку перетину чи дотику зі своїми помічниками», — зазначила Тетяна Калита.
Також заступниця міністра повідомила, що вже у серпні стартує навчання для майбутніх помічників ветеранів. Крім того, проводитиметься вишкіл і тих, хто навчатиме працівників сервісних офісів у громадах, яким украй важливо розуміти як юридичні тонкощі місії, так і мати відповідну емпатію у спілкуванні аби зрештою змогти гідно та достойно супроводити визначену категорію людей.
Умови роботи помічників ветерана будуть водночас непростими, проте дуже зрозумілими, — зізналася посадовиця. І це не тільки суто адміністративна робота. Якщо потрібно, помічник має допомогти оформити ветеранам документи, які слід подати в ту чи іншу інстанцію. Або, приміром, прийти і обговорити якісь питання в домашніх обставинах разом із сім’єю ветерана.
«Щоби максимально можливо та комфортно вирішити закладені в цей інститут функції, ми з одного боку прописали достойну зарплату працівникам, а з іншого плануємо забезпечувати їх службовими планшетами чи іншими гаджетами для зручного надання цільовій категорії послуг у будь-якому місці громади», — додала під час ефіру телемарафону Тетяна Калита.
Нагадаємо, що кандидати на конкурсний відбір у помічники ветерана можуть подати заяву в електронній формі на участь у конкурсі винятково через інформаційний портал Е-ветеран (https://eveteran.gov.ua). Тобто, для цього не потрібно ходити в якісь офіси, це можна зробити і вдома протягом декількох хвилин. Власне, такий механізм і є елементом безбар’єрності цього пілотного проєкту. Набір до нього, як повідомила пані Калита, відбуватиметься фактично доти, доки не вдасться сформувати необхідну кількість кандидатів, а це — 400 осіб. Надалі під час уже загальнодержавного масштабування ініціативи, звісно, потреба в таких фахівцях зросте у кілька разів.
Докладніше про умови участі у проєкті та загалом його мету започаткування можна довідатися за посиланням https://mva.gov.ua/ua/pomichnik-veterana/opis-proyektu
@armyinformcomua
У четвер, 12 червня, Головнокомандувач ЗСУ генерал Олександр Сирський відзначив чотирьох українських захисників «Хрестом заслуги».
У Самбірському районі затримали 26-річного мешканця Києва, який вже неодноразово намагався незаконно перетнути державний кордон.
В Одеській області викрили російську агентку, яка виготовляла саморобні вибухові пристрої для терактів на території регіону.
Перший корпус Національної гвардії України «Азов» поділилися вражаючим відео зачистки одного з населених пунктів на Торецькому напрямку, знятим на екшн-камери його бійців.
Російська авіація вдень 12 червня атакувала Гуляйпільську громаду на Запоріжжі, одна людина дістала поранення.
На Дніпропетровщині ще одному правоохоронцю повідомили про підозру у справі щодо незаконного видалення інформації про осіб, які ухилялися від мобілізації.
від 20500 до 20500 грн
Городок (Житомирська обл.)
Військова частина А2192
Чому ворог зосереджується саме тут? На це питання відповів військовий експерт Петро Черник. «Курський напрямок — це питання їхнього (рф — ред.) престижу, тому що от уже…