«Цей запропонований продаж покращить здатність України протистояти поточним і майбутнім загрозам шляхом додаткового її оснащення для виконання місій із самооборони та регіональної безпеки за допомогою…
Питання вибору майбутньої професії для молодої людини часто-густо одне з найболючіших. І юнаки, і їхні батьки воліють не помилитися із вищим навчальним закладом, аби чотири-п’ять років навчання там не минули даремно.
Такі побоювання не марні, адже багато абітурієнтів вступають до ВНЗ не усвідомлено, а майбутню спеціальність обирають, не розуміючи її нюансів. Про це свідчить і статистика — майже 60% українців працюють не за фахом, при цьому іноді шукаючи професію своєї мрії все життя. Про це, зокрема, пише неприбуткова громадська спілка «Освіторія» з посиланням на український кадровий портал GRC.UA.
Інший виклик — розвиток технологій та інновацій. Через нього чимало працівників по всьому світу, зокрема й українців, опиняються під загрозою втрати робочих місць. Водночас можуть з’явитися тисячі нових професій, які будуть більш адаптовані до нового поділу праці між людьми, машинами та програмними продуктами.
Аби допомогти молодим українцям обрати професію своєї мрії, Освітній хаб міста Києва та Асоціація інноваційної та цифрової освіти в партнерстві з понад 50 компаніями-роботодавцями та навчальними закладами, серед яких і Національний університет оборони України, створили безплатні мультимедійні курси зі 140 професій, що мають найбільший попит на ринку праці: IT-фахівець, маркетолог, архітектор, кухар, банкір, будівельник, журналіст, фахівець із блокчейн-технологій, військовий…
Курси надають можливість старшокласникам, студентам, а також молоді, яка вже завершила навчання, зробити свідомий вибір майбутньої професії й побудувати індивідуальну траєкторію подальшого навчання та кар’єри.
Інтерактивні курси, створені у міжнародному форматі SCORM, поєднують у собі сторітейлінг (розповідь історій. — Авт.), тестові завдання, вбудовані в самі уроки, які засвоюються набагато краще ніж звичайні відеолекції. Пройшовши курси з кожної професії, можна дізнатися загальну інформацію про неї, навички, необхідні для її опанування та кар’єрні можливості, що відкриваються, якщо обрати саме цю спеціальність.
Про перспективи тих хлопців і дівчат, котрі у воєнний час вирішать присвятити своє життя військовій справі, кореспондент АрміяInform запитав у заступника голови Асоціації інноваційної та цифрової освіти Дмитра Бондаренка.
— Пане Дмитре, за яким фахом навчатимуться слухачі на військовому курсі?
— Даний курс розроблено для ознайомлення з особливостями професії «військовий», її перевагами, перспективами та видами. Адже у війську потрібні спеціалісти багатьох сфер. Курс складено із трьох частин (уроків), які допоможуть отримати повне уявлення про всі аспекти професії та визначитися, чи варто обрати цю складну та водночас дуже цікаву і захопливу спеціальність.
У першому уроці курсу можна дізнатися, де й навіщо потрібні військові у наш час, зазирнути до історії українського війська, познайомитеся з новітніми героями, розширити своє уявлення про Збройні Сили України.
Під час другого уроку розповідають про те, якими вміннями, знаннями та навичками має володіти військовий, на які шкільні предмети потрібно «натиснути», щоб краще підготуватися до вступу у фаховий навчальний заклад та як самостійно підготуватися до служби в ЗСУ.
Третій урок допоможе краще розібратися в тому, що насправді означає бути військовим, чим ще, окрім служби в армії, можна займатися, здобувши військовий фах. та де саме знання та вміння військовослужбовця можуть знадобитися в цивільному житті.
— Чи буде перевірятися рівень здобутих знань?
— Це не курси, які навчають професії, вони дають інформацію про професію, щоб можна було зрозуміти підлітку та його батькам, чи цікава дана професія, тому перевіряти знання щодо засвоєння матеріалу, як у навчальному закладі, немає сенсу. В уроки вбудовано запитання у вигляді тестів для того, щоб зробити подання інформації різнобічною.
— Чи отримають вони сертифікати чи якісь інші документи?
— Так, усі користувачі отримають сертифікати по завершенні курсу.
— Чи стане успішне проходження курсів бонусом для вступу до ВНЗ системи Міноборони?
— Ні, оскільки це не курси, які навчають професії.
— Назвіть загальну мету створення курсів з військової підготовки, які перспективи у випускників?
— Загальна мета цього курсу, як і інших, дати інформацію, що дозволить зрозуміти, чи подобатися ця професія абітурієнту.
Слід додати, що всі навчальні матеріали є безплатними та у вільному доступі на сайті Освітнього хабу міста Києва. Для отримання доступу необхідно лише зареєструватися.
@armyinformcomua
Боєць 505 батальйону морської піхоти Костянтин має позивний «Американець», бо у 2014 році повернувся зі США за кілька місяців до початку збройної агресії рф проти України й став на захист рідної землі. Хлопцю тоді було 19 років.
Рустем Умєров провів зустріч з делегацією США на чолі з послом з особливих доручень Державного департаменту Натаніелєм Фіком.
Усього наші спортсмени здобули 9 медалей на Чемпіонат світу з плавання серед військовослужбовців під егідою Міжнародної ради військового спорту (СІЗМ).
У погану погоду кількість російських атак зменшується у 2-3 разу, в хорошу — знову збільшується.
Бійці 36 бригади морської піхоти імені контрадмірала Михайла Білинського відбили чергову спробу росіян прорвати нашу оборону.
Війська північної кореї, які були надіслані на допомогу армії рф, зазнали перших втрат на курщині та з переляку «надвохсотили» кадирівців.
від 21300 до 121200 грн
Сновськ, Чернігівська область
від 20000 до 120000 грн
Рівне, Рівненська область
«Цей запропонований продаж покращить здатність України протистояти поточним і майбутнім загрозам шляхом додаткового її оснащення для виконання місій із самооборони та регіональної безпеки за допомогою…