ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Сергій Наєв: На прикордонні півночі фіксується проникнення російських ДРГ, всі спроби невдалі

Відео Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 21 Липня 2023, 9:49

З метою перевірки готовності сил та засобів до адекватного реагування на спроби ворога, зокрема пвк «вагнер», потрапити на українську територію з білоруського напрямку командувач Об’єднаних Сил ЗС України генерал-лейтенант Сергій Наєв здійснив робочу поїздку прикордонням Чернігівської області.

Про це повідомляє Командування Об’єднаних Сил ЗС України.

«Наразі російська  федерація не полишає спроб знайти слабкі місця в нашій обороні безпосередньо на Чернігівському та Сумському напрямках. На прикордонні зафіксовано проникнення диверсійно-розвідувальних груп, проте всі їхні спроби були невдалими», — повідомив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

За словами командувача, Збройні Сили України в тісній взаємодії з головами військових адміністрацій вживають всіх необхідних заходів щодо посилення оборонних спроможностей, збільшення кількості  невибухових інженерних загороджень, а також  встановлення додаткових камер спостереження.

«Ми впевнені, що в разі спроби перетину будь-якої ділянки державного кордону ворог успіху не матиме. Якщо ж рівень загрози зростатиме, Генеральним штабом ЗСУ передбачено  підсилення наших військ для того, щоб унеможливити   намагання ворога вдертися до України», — підкреслив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Командувач також додав, що диверсійно-розвідувальні групи, які намагаються перетнути кордон із території російської федерації, першими зустрічають підрозділи Державної прикордонної служби України. Крім того, на кожному напрямку передбачено протидиверсійні резерви, які швидко висуваються та підсилюють прикордонників для повного знищення ворога.

«Підрозділи, які виконують завдання з охорони ділянки державного кордону з республікою білорусь безпосередньо в Чернігівській області, мають відповідні сили та засоби для того, щоб ефективно охороняти кордон і вести спостереження. На сьогодні їх абсолютно достатньо», — наголосив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Як повідомив командувач, найближчим часом на деяких ділянках кордону буде нарощено кількість інженерних загороджень як невибухового, так і вибухового типів, а також встановлено додаткові камери відеоспостереження.

«Оскільки об’єктив відеокамери є більш технологічним, ніж людське око,  прикордонники ефективніше вестимуть спостереження за територією по той бік державного кордону. Ми маємо бути свідомими: станом на зараз загрози немає, але війна триває й ніхто не дає гарантії, що в майбутньому не може утворитися військова загроза», — зазначив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Читайте нас у Facebook
109 разів противник обстріляв Луганщину

109 разів противник обстріляв Луганщину

Зокрема, зафіксовано 62 мінометних обстріли та 46 артилерійських.

На фронті 85 боєзіткнень, третина з яких на Покровському напрямку

На фронті 85 боєзіткнень, третина з яких на Покровському напрямку

Від початку доби на фронті відбулося 85 бойових зіткнень. Наші захисники зупиняють ворога, тримають рубежі та руйнують плани росіян. Утім, окупанти продовжують активно діяти на Покровському напрямку.

Міноборони кодифікувало майже 40 зразків артилерійського озброєння

Міноборони кодифікувало майже 40 зразків артилерійського озброєння

З початку широкомасштабного вторгнення зс рф Міністерство оборони України кодифікувало, допустило до експлуатації в підрозділах Сил оборони майже 40 зразків артилерійського озброєння: реактивні системи, гаубиці, міномети. Понад 10 з них — від початку 2024 року.

У Національному університеті оборони України завершено черговий курс з питань виховання доброчесності та запобігання корупції

У Національному університеті оборони України завершено черговий курс з питань виховання доброчесності та запобігання корупції

З 10 по 14 червня 2024 року в Національному університеті оборони України відбувся курс оборонного менеджменту з питань виховання доброчесності та запобігання корупції у Збройних Силах України для посадових осіб, які визначені та здійснюють виконання функцій виховання доброчесності та запобігання корупції в структурних підрозділах Апарату Головнокомандувача Збройних Сил України, Генерального штабу Збройних Сил України, оперативних командуваннях Сухопутних військ Збройних Сил України та повітряних командувань Повітряних Сил Збройних Сил України.

У Міністерстві оборони України відбулось чергове засідання Робочої групи з оцінювання корупційних ризиків

У Міністерстві оборони України відбулось чергове засідання Робочої групи з оцінювання корупційних ризиків

У Міноборони готують нову Антикорупційну програму на 2024–2026 роки. Днями під координацією Департаменту з питань запобігання та виявлення корупції Міністерства оборони України відбулось засідання Робочої групи з оцінювання корупційних ризиків, присвячене аналізу поточних викликів та розробленню нових заходів для мінімізації корупційних загроз в оборонній сфері.

У хустці та з картатою сумкою: одесит намагався перетнути кордон, прикидаючись бабусею

У хустці та з картатою сумкою: одесит намагався перетнути кордон, прикидаючись бабусею

Винахідливий одесит вжив максимальних заходів для маскування «під бабусю», аби дістатися у прикордоння. Зокрема, на ньому були квітчаста хустка, окуляри, відповідне вбрання, навіть картата сумка. Втім, його задумка зазнала невдачі, псевдобабусю викрили ще під час прямування до місця призначення потягом.

Захищаємо світ

00
00
00
ВАКАНСІЇ

Військова служба

від 50100 до 130100 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

Сапер, Військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Оператор БпЛА квадракоптерного типу

від 20000 до 120000 грн

Рівне, Рівненська область

Водій (кат. B, C, CE)

від 21000 до 21000 грн

Миколаїв

Військова частина А1080

Штурман БПЛА

від 50000 до 50000 грн

Київ

412 ОББпС 101 ОБрО ГШ ЗСУ