ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Літаки F-16 будуть! По готовності інфраструктури, пілотів й інженерів партнери прийматимуть рішення про їх передачу — Олексій Резніков

Новини
19 Липня 2023, 16:42
Прочитаєте за: 2 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Літаки F-16 будуть, це вже хороша новина, але спочатку почнеться навчання. На цьому наголосив Міністр оборони України Олексій Резніков під час пресконференції «Як реалізувати антикорупційну політику в секторі оборони під час війни?», що відбулася на майданчику «Медіацентр Україна».

«Ми повернулися з Вільнюса, де 11-ма країнами було підписано меморандум про навчання українських пілотів на F-16. Спочатку було 10, потім доєдналася Румунія. Я подякував усім міністрам. Я думаю, що в серпні почнуться перші навчання наших пілотів та інженерів-техніків в одній із 11-ти країн», — сказав Міністр оборони.

Він додав, що вчора на «Рамштайні» міністр оборони Польщі Маріуш Блащак підтвердив, що Польща, яка також приєдналась до цього проєкту, дає своє обладнання і можливості.

«Тому ми в декількох країнах паралельно вчитимемо пілотів та інженерів-техніків. Ми ж тут в Україні робитимемо своє «домашнє завдання»: оцінимо спроможності наших аеродромів, де будуть використовуватись літаки і зробимо інфраструктуру для них (укриття, забезпечення, заправні станції тощо). Я про це говорив з пані Анітою Ананд, міністеркою оборони Канади, бо в них немає літаків F-16, але вони підтримують ідею розвитку інфраструктури і в такий спосіб будуть у цій коаліції. Як тільки будуть готові інфраструктура й пілоти, спроможні виконувати бойові завдання, а інженери будуть готові цю техніку обслуговувати, в цей момент партнери будуть приймати рішення: «Ok, тепер літаки!». Тому це трішки забере часу. Оптимістично думаю, що це наступний рік», — зазначив Олексій Резніков.

Джерело: Міністерство оборони України


Шість пускових та 120 ракет із КНДР росія планує розгорнути у воронєжскій області, — представник ГУР
Шість пускових та 120 ракет із КНДР росія планує розгорнути у воронєжскій області, — представник ГУР

Ворог має намір розгорнути у воронєжскій області північнокорейський ракетний підрозділ, який буде оснащений шістьма пусковими установками та 120 ракетами.

Єврокомісія спрямує ще €1.4 мільярди із заморожених російських активів для фінансування нагальних військових потреб України
Єврокомісія спрямує ще €1.4 мільярди із заморожених російських активів для фінансування нагальних військових потреб України

Європейський Союз отримав ще 1,4 млрд євро доходів, нарахованих на заморожені активи Центрального банку росії. Кошти спрямують на підтримку України.

Правда полонених спрацювала: рекрутинг до армії рф припинився в 39 країнах
Правда полонених спрацювала: рекрутинг до армії рф припинився в 39 країнах

Представник Коордштабу Андрій Скоцик взяв участь у нараді послів України, де представив результати роботи з протидії рекрутингу іноземців до армії рф.

У липні було уражено понад 2 тисячі російських гармат
У липні було уражено понад 2 тисячі російських гармат

За минулий місяць Сили оборони України знешкодили 2016 артилерійських систем ворога.

ВАКАНСІЇ
Olx Механік-водій САУ

від 20000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

Olx Стрілець військовослубовець 5 ОШБр

від 20000 до 120000 грн

Київ, Київська область

WorkUa Кулеметник

від 20000 до 120000 грн

Київ

20 окремий батальйон спеціального призначення

Olx Рядова посада в ППО,військовослужбовець

від 121500 до 126000 грн

Краматорськ, Донецька область

Olx розвідник, висока заробітна плата

від 25000 до 130000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

WorkUa Начальник зарядно-акумуляторної станції

від 22000 до 22000 грн

Житомир

Військова частина А1724