ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Події, що відбуваються останніми днями в Криму, дуже схожі на зрежисоване нагнітання напруження — Наталія Гуменюк

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 17 Липня 2023, 8:46

Цими днями спостерігалося нетипово велике корабельне угруповання ворога в районі Кримського мосту в напрямку новоросійська. Вчора було розгорнуто 20 кораблів: 1 — в Азовському, 19 — в Чорному. За ніч частина кораблів позаходила в пункти базування. Станом на зараз в Чорному морі перебувають 14 кораблів, в Азовському — 1. Продовжують чергування два ракетоносії, споряджені 12 «Калібрами».

Про це у прямому ефірі телемарафону «Єдині новини» розповіла начальник Об’єднаного координаційного пресцентру Сил оборони півдня України капітан 1 рангу Наталія Гуменюк.

Вона зазначила, що за такого зосередження корабельного угруповання і загального напруження на фоні питання пролонгації зернової угоди створення провокацій на кшталт повідомлень про руйнування одного прольоту мосту між тимчасово окупованим Кримом та рф, про які дуже гучно рапортує окупаційна влада, є типовим способом розв’язання подібних питань країни-агресорки.

— Вибухи, які лунали останніми днями в Севастополі, і є створенням цього напруження та передісторії до подальшого розгортання подій. Це дуже схоже на зрежисований момент, коли нагнітається напруження, говориться про імовірну атаку та агресію з боку Сил оборони України і видається, що Крим потерпатиме через те, що Україна поводиться занадто агресивно замість того, щоб забезпечувати безпекову складову зернової угоди.

Натомість як зауважує Наталія Гуменюк, Україна виконала всі покладені на неї міжнародними угодами зобов’язання щодо зернової угоди. ООН та Туреччина, які є гарантами угоди, доволі високо оцінюють роботу зернового коридору, зокрема і з огляду на безпекову складову та забезпечення його функціонування.

— Жодного інциденту з нами, крім спровокованих російською стороною, не відбувалося. Українська сторона виконала всі зобов’язання в повному обсязі.

Читайте нас в Telegram
З Краматорська евакуюють пам’ятки для збереження культурної спадщини

У зв’язку з наближенням лінії фронту у Краматорську ухвалено рішення про демонтаж та евакуацію окремих об’єктів культурної спадщини задля їхнього збереження.

$9 тисяч за «бронь»: у Києві викрили правоохоронця, який заробляв на ухилянтах
$9 тисяч за «бронь»: у Києві викрили правоохоронця, який заробляв на ухилянтах

Завершено досудове розслідування щодо правоохоронця, який за гроші обіцяв допомогти оформити фіктивну відстрочку від мобілізації.

«Українці стали взірцем для партнерів»: нацгвардійці завершили масштабні навчання Aurora 2026 у Швеції
«Українці стали взірцем для партнерів»: нацгвардійці завершили масштабні навчання Aurora 2026 у Швеції

Українські нацгвардійці взяли участь у навчаннях Aurora 2026 у Швеції, де оператори БПЛА НГУ також навчали партнерів сучасної роботи з дронами.

Тили палають: росіян знищують за багато кілометрів від фронту
Тили палають: росіян знищують за багато кілометрів від фронту

Оператори батальйону безпілотних систем Signum 59-ї штурмової бригади безпілотних систем імені Якова Гандзюка завдають ударів по логістиці окупантів.

«Франківськ під ударом» — після російської атаки палала багатоповерхівка, людей витягали з вогню
«Франківськ під ударом» — після російської атаки палала багатоповерхівка, людей витягали з вогню

В Івано-Франківську після російської атаки спалахнула пожежа у девʼятиповерховому житловому будинку.

Збивав гелікоптери та БПЛА: воїн «Боржомі» пройшов шлях від солдата до командира батареї
Збивав гелікоптери та БПЛА: воїн «Боржомі» пройшов шлях від солдата до командира батареї

Бойовий шлях Вадима з позивним «Боржомі» зі 156-го зенітного ракетного полку імені Максима Кривоноса розпочався ще у 2014-му — на Донбасі.

ВАКАНСІЇ
Стрілець – снайпер

від 20000 до 120000 грн

Вся Україна

22 окремий мотопіхотний батальйон 92 ОШБр

Майстеp, військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Водій-заправник, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Інспектор прикордонної служби (військова служба)

до 20000 грн

Житомир

Державна прикордонна служба України

Стрілець

від 20000 до 120000 грн

Запоріжжя

79 окремий батальйон 102 ОБр Сил ТрО

Військовослужбовець (Збройні Сили України) у Заліщики

від 20000 до 75000 грн

Житомир

4 відділ Чортківського РТЦК ТА СП ( м.Заліщики )

--- ---