ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Є однозначність у тому, що Україна буде в НАТО — Володимир Зеленський

Новини
12 Липня 2023, 22:42
Прочитаєте за: 2 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

На саміті НАТО у Вільнюсі Україна отримала запевнення від партнерів у тому, що їхня підтримка в боротьбі з росією триватиме і що наша держава стане членом Альянсу, щойно це дозволить безпекова ситуація. Про це заявив Президент Володимир Зеленський під час зустрічі з представниками українських та іноземних ЗМІ за результатами візиту до Литви та участі в саміті.

Про це повідомляє Офіс Президента України.

«Найголовніше, що ми однаково розуміємо умови, коли і яким чином Україна буде в НАТО. Може, не всі деталі хтось комунікує, але для мене було дуже важливо, що є однозначність у тому, що Україна буде в НАТО, що членством у НАТО ніхто не торгуватиме з будь-ким. Що це реально політичне рішення, засноване на безпековій ситуації в Україні», — сказав Глава держави.

Президент зазначив, що довіряє партнерам і союзникам, які допомагають Україні перемогти у війні, розпочатій росією. За його словами, на засіданні Ради Україна — НАТО наша держава одержала потужну підтримку від понад тридцяти країн.

«Я вважаю, що ми будемо в НАТО, щойно безпекова ситуація буде стабілізована. Простою мовою: коли закінчиться війна, Україну точно запросять у НАТО і Україна точно стане членом союзу. Я сьогодні жодної іншої думки не чув», — розповів Володимир Зеленський.

Крім того, як повідомив Президент, Україна отримала потужні підтвердження оборонної допомоги.

Третім важливим досягненням Глава держави назвав підтримку союзниками гарантій безпеки для України та ухвалення відповідної Спільної декларації.

«У цій декларації ми зберегли один дуже важливий момент — те, що в ній написано, що це гарантії безпеки на шляху України в НАТО», — наголосив він.

Володимир Зеленський акцентував, що під час перемов із лідерами держав детально обговорює ситуацію в Україні та моменти, які можуть уповільнювати чи ускладнювати ті чи інші процеси.

«Я вважаю, що наша команда зробила це: донесла всі ці важливі деталі. Тому підтримка не зменшуватиметься. Принаймні так сказали партнери», — зазначив він.

Президент також наголосив, що Україна ніколи не погодиться на якийсь політичний статус в обмін на відмову від своїх територій.

«Ми не віддамо наші території й ніколи не будемо обмінювати на будь-який „заморожений конфлікт“. Цього ніколи не буде. Мою позицію чітко знають наші партнери», — резюмував Глава держави.


Кабмін призначив Миколу Швидкого заступником Міністра оборони
Кабмін призначив Миколу Швидкого заступником Міністра оборони

Кабмін своїм розпорядженням призначив Миколу Швидкого заступником Міністра оборони України.

Окупант отримав підозру за знущання над родиною на ТОТ Запорізької області
Окупант отримав підозру за знущання над родиною на ТОТ Запорізької області

ГУНП в Запорізькій області повідомило про підозру за ст. 438 КК України окупанту, який знущався над цивільними.

Розмінування триває: у липні підрозділи Міноборони очистили 923 гектари деокупованих територій
Розмінування триває: у липні підрозділи Міноборони очистили 923 гектари деокупованих територій

У липні підрозділи Міноборони розмінували 923 гектари деокупованих земель. Від початку великої війни знешкоджено вже 482 698 вибухонебезпечних предметів.

Заряджений «Ураган» росіян влаштував справжнє фаєр-шоу після ураження українськими БПЛА
Заряджений «Ураган» росіян влаштував справжнє фаєр-шоу після ураження українськими БПЛА

Українські захисники показали, що буде, якщо уразити ударним дроном вже підготовлену до бойової роботи реактивну систему залпового вогню противника.

ВАКАНСІЇ
RobotaUa Гранатометник, військовослужбовець у ЗСУ

від 50000 до 120000 грн

Київ

66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго

RobotaUa Водій-зв’язківець, військовослужбовець

від 22000 до 122000 грн

Яворів

Яворівський РТЦК та СП

Olx Стрілець – снайпер 155 окремого батальйону територіальної оборони

від 21000 до 51000 грн

Степанівка, Сумська область

RobotaUa Оператор-дешифрувальник (БпЛА)

від 20000 до 120000 грн

Покровськ

107 ОБТРО м. Маріуполь

RobotaUa Кухар-Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Дніпро

Косівський РТЦК та СП

RobotaUa Водій кат. В

Запоріжжя

1 відділ Сватівського РТЦК та СП