ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Руслан Стефанчук обговорив з президенткою Бундестагу вступ України до НАТО та ЄС

Новини
7 Липня 2023, 22:23
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук провів розмову з Президенткою Бундестагу Бербель Бас та обговорив євроатлантичну інтеграцію України.

Про це повідомляє Верховна Рада України.

«Вступ України до НАТО — єдина ефективна гарантія безпеки. Не лише для України, але й для Європи. На цьому наголосив під час розмови у форматі відеоконференції із Президенткою Бундестагу Бербель Бас. І саме Вільнюський саміт має бути використаний для формування спільного бачення Альянсом модальностей та чітко визначених часових рамок вступу України до НАТО», — йдеться у повідомленні.

Крім того, сторони обговорили постачання зброї для України, зокрема засоби ППО, та шлях України в ЄС.

«Ціную, що у проміжному звіті Єврокомісії зазначено про значний прогрес України в реформах, проведених у складних умовах війни, а також визначено конкретні напрями подальших зусиль. Сподіваюся, що політична єдність країн-членів ЄС дозволить ухвалити важливе позитивне рішення щодо початку переговорів із Україною про вступ в ЄС до кінця 2023 року», — наголосив Руслан Стефанчук.


«Одноразові носильники, одноразові дрони»: під Лиманом ворог намагається хоч якось налагодити логістику
«Одноразові носильники, одноразові дрони»: під Лиманом ворог намагається хоч якось налагодити логістику

Через активну роботу наших пілотів ворожі штурмовики на Лиманському напрямку змушені забезпечувати власну логістику пішки чи «молніямі».

Військові моряки врятували 17 людей з ураженого ворогом цивільного судна — ВМС ЗСУ
Військові моряки врятували 17 людей з ураженого ворогом цивільного судна — ВМС ЗСУ

Попри постійні російські обстріли Одещини, екіпажі катерів ВМС ЗСУ успішно провели рятувальну операцію.

Ворог найбільше атакував на Покровському та Гуляйпільському напрямках — Генштаб ЗСУ
Ворог найбільше атакував на Покровському та Гуляйпільському напрямках — Генштаб ЗСУ

Протягом минулої доби на фронті було зафіксовано 276 бойових зіткнень, у тому числі 43 на Покровському напрямку та 31 на Гуляйпільському.

Літак, 6 систем ПВО та понад 1400 солдатів — Генштаб повідомив про втрати ворога
Літак, 6 систем ПВО та понад 1400 солдатів — Генштаб повідомив про втрати ворога

За минулу добу російська армія втратила 1420 одиниць особового складу, літак та 85 артилерійських систем.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Старший механік автомобільної роти

від 21000 до 23000 грн

Запоріжжя

Військова частина А3130

WorkUa Кінолог

від 21000 до 24000 грн

Мукачево

Мукачівський прикордонний загін

RobotaUa Стрілець, військовослужбовець

від 21000 до 51000 грн

Миколаїв

Військова частина А3476

WorkUa Кулеметник

від 22000 до 50000 грн

Шостка

Військова частина 3022 НГУ

RobotaUa Електрик-моторист, військовослужбовець

від 20500 до 120500 грн

Київ

Військова частина А7039

WorkUa Технік, монтажник РЕА

від 21000 до 51000 грн

Одеса

ВМС ЗС України

ПУБЛІКАЦІЇ