ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Лікування, реабілітація, відпустка: хто має право на матдопомогу в 2023 році

Новини Соціальний захист
Прочитаєте за: < 1 хв. 7 Липня 2023, 18:10

Наразі чимало захисників і захисниць, котрі зазнали важких поранень або травм, потребують довготривалої реабілітації або відпочинку. Щоб підтримати їх у цей непростий період, держава запровадила норму щодо виплати їм певної матеріальної допомоги. Спеціалісти Департаменту соціального забезпечення Міністерства оборони України надали відповідне роз’яснення про те, яким категоріям військовослужбовців і в яких обсягах у 2023 році виплачується матеріальна допомога для вирішення соціальних питань:

«Щодо виплати матеріальної допомоги за безперервне перебування на лікуванні, реабілітації або у відпустці для лікування у зв’язку з хворобою, які пов’язані із захистом Батьківщини (більше ніж 30 днів поспіль), внаслідок травм, захворювань нервової, серцево-судинної систем, опорно-рухового апарату та інших захворювань органів і систем з тяжким перебігом або наслідками, що потребують проведення багатоетапного хірургічного лікування, протезування втраченої кінцівки (кінцівок), ендопротезування, трансплантації органів, індивідуального догляду, протирецидивного лікування з довготривалим застосуванням дорогих лікарських засобів.

Виплата матеріальної допомоги в розмірі місячного грошового забезпечення у 2023 році здійснюється за вищезазначеними підставами, пов’язаними виключно із захистом Батьківщини».

Раніше, АрміяІnform опублікувала роз’яснення про виплату матеріальної допомоги у 2023 році військовослужбовцям, які дістали поранення при виконанні завдань під час воєнного стану, а також тим, у кого встановлено інвалідність внаслідок поранення.

Підготував Сергій Лемеха

Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
Хочу жить