ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

На саміті НАТО країни Балтії будуть одностайними: Україні потрібен чіткий шлях щодо членства в Альянсі

Новини Новини світу та України
Прочитаєте за: < 1 хв. 5 Липня 2023, 11:39

Країни Балтії на саміті НАТО виступатимуть одним голосом щодо спільних цілей зміцнення оборони Альянсу та стримування на східному краю блоку.

Про це під час зустрічі постійних секретарів та заступників міністрів країн Балтії у м. Бауска (Латвія) заявив заступник міністра національної оборони Литви Жильвінас Томкус.

«Країни Балтії активно готуються до саміту НАТО — під час нього ми будемо говорити одним голосом. Ми одностайно погоджуємося щодо спільних цілей зміцнення оборони НАТО та стримування на східному краю Альянсу. Водночас ми також прагнемо до членства Швеції в НАТО, чіткого шляху членства для України з євроатлантичними амбіціями, впровадження моделі ротаційної протиповітряної оборони та більших інвестицій в оборону», — зазначив Жильвінас Томкус.

Читайте нас у Facebook
Наводила ворога на цілі у Сумах: місцева жителька отримала вирок
Наводила ворога на цілі у Сумах: місцева жителька отримала вирок

До 15 років ув’язнення з конфіскацією майна засуджено жінку, яка передавала координати, по яким ворог неодноразово наносив удари по Сумах.  

Їхали поки не згоріли: російський штурм на мотоциклі та квадроциклі пішов димом
Їхали поки не згоріли: російський штурм на мотоциклі та квадроциклі пішов димом

Бійці 1-го механізованого батальйону 1-ї важкої механізованої Сіверської бригади відбили спробу ворога атакувати на легкому транспорті.

Олександр Сирський: «Наше головне завдання — зробити кожен крок окупанта максимально дорогим»
Олександр Сирський: «Наше головне завдання — зробити кожен крок окупанта максимально дорогим»

Про це Головнокомандувач ЗСУ заявив на зустрічі із начальником Штабу оборони Збройних Сил Великої Британії, головним маршалом авіації сером Річардом Найтоном.

«Від супів до ананасів та шоколаду» — Житомирський військовий виш пропонує ексклюзивні умови майбутнім курсантам
«Від супів до ананасів та шоколаду» — Житомирський військовий виш пропонує ексклюзивні умови майбутнім курсантам

Виняткові умови навчання в Житомирському військовому інституті гарантуються унікальним досвідом його викладачів.

Чернігівсько-Київський напрямок ми будемо посилювати — Президент
Чернігівсько-Київський напрямок ми будемо посилювати — Президент

Володимир Зеленський доручив Силам оборони та безпеки України підготувати план реагування, який буде розглянутий та затверджений на Ставці.

Закупівлі через цифрову систему DOT-Chain Defence: доєдналися Нацгвардія, ДПСУ та  Нацполіція
Закупівлі через цифрову систему DOT-Chain Defence: доєдналися Нацгвардія, ДПСУ та  Нацполіція

За ініціативи МВС Уряд ухвалив рішення про масштабування моделі цифрових оборонних закупівель через систему DOT-Chain Defence Агенції оборонних закупівель ДОТ.

ВАКАНСІЇ
Оператор протитанкового ракетного комплексу

від 25000 до 125000 грн

Одеса

35 ОБрМП ім. контр-адмірала Михайла Остроградського

Електрик-Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Дніпро

Косівський РТЦК та СП

Санітарний інструктор

від 25000 до 55000 грн

Павлоград

Військова частина А4759

Бухгалтер (2 кат.)

від 21000 до 25000 грн

Новомосковськ

Військова частина Т0940

Начальник майстерні, військовослужбовець

від 21000 до 21000 грн

Миколаїв

Військова частина А1080

Снайпер

від 22000 до 50000 грн

Шостка

Військова частина 3022 НГУ

--- ---