ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Володимир Зеленський та канцлер Німеччини скоординували позиції напередодні Вільнюського саміту НАТО

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 4 Липня 2023, 9:56

Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з канцлером Німеччини Олафом Шольцом щодо військової, політичної та гуманітарної ситуації в Україні.

Про це глава держави повідомив у своєму Twitter.

Лідери скоординували позиції перед Вільнюським самітом НАТО та обговорили формати майбутніх гарантій безпеки для України.

«Поінформував про ситуацію на полі бою. Поділилися оцінками останніх подій у росії та білорусі й обговорили поточний стан зернової угоди та важливість її продовження», — написав Володимир Зеленський.

Президент подякував Олафу Шольцу за підтримку на Лондонській конференції з відновлення та засіданні Європейської ради, а також за активну реалізацію попереднього оборонного пакета на 2,7 млрд євро та за багаторічний план оборонної підтримки обсягом 8,8 млрд євро.

«Відзначили зустріч на рівні радників у Копенгагені як важливий крок до реалізації української Формули миру і домовилися продовжувати активну роботу у цьому напрямі», — йдеться у його дописі.

Нагадаємо, наступний саміт НАТО відбудеться у Вільнюсі 11-12 липня 2023 року.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Командир «Ахмату», Суджа, робота з місцевими: Олексій Дмитрашківський розповів про те, що відбулось на Курщині

Командир «Ахмату», Суджа, робота з місцевими: Олексій Дмитрашківський розповів про те, що відбулось на Курщині

Під час функціонування військової комендатури на території рф була проведена велика гуманітарна та просвітницька робота серед місцевого населення. Окрім того, пресофіцеру військової комендатури довелось поспілкуватись і з деякими екцентричними посадовцями країни-агресора.

Сили оборони України проводять активні дії на Очеретинському напрямку

Сили оборони України проводять активні дії на Очеретинському напрямку

З початку поточного тижня, воїни Сил оборони завдали противнику на Очеретинському напрямку відчутних втрат: знешкоджено 755 окупантів.

Просувала російську пропаганду навіть у СІЗО: шанувальниці окупантів висунуто іще одне обвинувачення

Просувала російську пропаганду навіть у СІЗО: шанувальниці окупантів висунуто іще одне обвинувачення

У Харкові триває судовий розгляд чергового кримінального провадження щодо жінки, яка перебуває в ДУ «Харківський слідчий ізолятор». Її обвинувачують у державній зраді, а також у виправдовуванні, визнанні правомірною та запереченні збройної агресії рф проти України

Ворог 69 разів атакував позиції Сил оборони

Ворог 69 разів атакував позиції Сил оборони

Від російських артилерійських обстрілів постраждали прикордонні райони нашої країни, зокрема населені пункти Бобилівка Сумської області; Сергіївське, Хрінівка Чернігівської області.

Щось пішло не так: на Лиманщині Signum вполювали «імпортозаміщених» Рембо окупантів

Щось пішло не так: на Лиманщині Signum вполювали «імпортозаміщених» Рембо окупантів

Пілоти батальйону Sіgnum працюють безперервно — день і ніч, і інколи серед окупантів трапляються цікаві експонати.

Від княжих часів до сучасних Сил оборони: роль присяги у взаєминах між державою та воїном

Від княжих часів до сучасних Сил оборони: роль присяги у взаєминах між державою та воїном

Від давнини і дотепер у збройних формувань на Українській землі існувала традиція клятви, подібної до сучасної присяги.

ВАКАНСІЇ

Майстер, технік з ремонту та обслуговування військових БПЛА

від 21000 до 190000 грн

Вся Україна

22 окрема механізована бригада

Військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Харків

4 відділ Чортківського РТЦК ТА СП ( м.Заліщики )

Такелажник, військовослужбовець

від 21000 до 60000 грн

Вся Україна

43-тя окрема артилерійська бригада ім. Тараса Трясила

Командир відділення 155 окремого батальйону територіальної оборони

від 23000 до 53000 грн

Степанівка, Сумська область

Програміст-Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Черкаси

Косівський РТЦК та СП

Фельдшер, військовослужбовець

від 21000 до 21000 грн

Чернігів

Військова частина А7328

--- ---