ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

У трьох областях України тривають навчання на випадок аварії на Запорізькій АЕС

Новини
29 Червня 2023, 23:27
Прочитаєте за: 2 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

У трьох областях України — Запорізькій, Дніпропетровській та Херсонській — розпочалися масштабні спеціальні навчання спрямовані на підготовку до можливого теракту на тимчасово окупованій Запорізькій атомній електростанції.

Про це повідомляє Урядовий портал.

У цих заходах задіяно близько восьми тисяч осіб. Зокрема, це місцеві органи влади, правоохоронці, волонтери, лікарі і представники всіх служб державних органів влади, які відповідають за загальну систему цивільного захисту.

Окрім того, залучено близько 350 одиниць спецтранспорту та 400 автобусів для евакуації.

«Ми розуміємо, що окупована ворогом Запорізька АЕС на сьогодні представляє в техногенному плані величезну небезпеку, особливо для громадян Дніпропетровської, Запорізької та Херсонської областей. Але ми відпрацьовуємо усі можливі сценарії, наприклад, що радіоактивна хмара може піти і далі, до будь-якого регіону нашої держави», – заявив міністр внутрішніх справ Ігор Клименко.

Він зазначив, що ці навчання наближені до реальних подій. Легенда — витік радіації з одного з енергоблоків Запорізької атомної електростанції.

Очільник МВС поінформував, що у межах тренувальних заходів розгорнуті контрольно-санітарні пости для перевірки транспорту, який виїжджає з населених пунктів. Тут є техніка для замірів радіаційного фону, також здійснюється огляд та обробка автомобілів і евакуйованих людей.

«Попри те, що ворог поруч, ми розуміємо, що маємо бути готові до будь-яких його намірів. Ми вчасно прийдемо на допомогу, влада відреагує на будь-які виклики», — резюмував Ігор Клименко.


Лук і три стріли, спрямовані в небо: у Києві відкрили пам’ятний знак на честь воїнів-зенітників ЗСУ
Лук і три стріли, спрямовані в небо: у Києві відкрили пам’ятний знак на честь воїнів-зенітників ЗСУ

На Алеї українського війська в Києві відкрили пам’ятний знак воїнам зенітних ракетних військ Повітряних Сил ЗСУ.

Рубль у пастці війни: кремль змушений платити інфляцією за бюджетне виживання
Рубль у пастці війни: кремль змушений платити інфляцією за бюджетне виживання

росія дедалі важче утримує фінансовий фасад: з 17 по 28 червня офіційний курс долара до рубля зріс із 73,11 до 77,06 рубля.

На Костянтинівському напрямку захисники відбивали 14 атак ворога
На Костянтинівському напрямку захисники відбивали 14 атак ворога

Протягом минулої доби між українськими військами та російськими окупаційними силами відбулося 55 бойових зіткнень.

Пошукові роботи у зруйнованій дев’ятиповерхівці Києва завершено: загальна кількість жертв атаки зросла до 30
Пошукові роботи у зруйнованій дев’ятиповерхівці Києва завершено: загальна кількість жертв атаки зросла до 30

У Дарницькому районі Києва рятувальники завершили пошукові роботи у дев’ятиповерхівці, зруйнованій внаслідок російської масованої атаки.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Номер обслуги мінометної батареї

від 20000 до 120000 грн

Краматорськ

23 ОМПБ 56 ОМПБр

Olx Технік із системного адміністрування

від 21000 до 51000 грн

Чернігів, Чернігівська область

Olx Мінометник в 126 ОБр ТРО

від 20000 до 120000 грн

Херсон, Херсонська область

RobotaUa Снайпер (за контрактом ЗСУ)

від 20100 до 120000 грн

Вінниця

Вінницький РТЦК та СП

WorkUa Командир відділення артилерії (ЗСУ)

від 50000 до 120000 грн

Вся Україна

154 ОМБр

Olx Кухар, контрактна служба

від 22000 до 55000 грн

Черкаси, Черкаська область