Не таємниця, що росіяни почали дуже серйозну роботу з повернення власної техніки з країн третього світу «Українці показують просто феноменальні успіхи в частині винищення…
У Чернігівській облдержадміністрації відбувся брифінг із представниками влади та силових структур, на якому були розкриті подробиці щодо ситуації з укриттями в області. Після ретельного аналізу та оцінки стану існуючих укриттів та їх відповідності сучасним стандартам безпеки, були виявлені проблемні аспекти, які вимагають негайного втручання.
У заході взяли участь начальник Чернігівської міської військовoї адміністрації Дмитро Брижинський, директор Департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи Сергій Болдирев, заступник начальника Головного управління Національної поліції Чернігівської області полковник поліції Дмитро Лось та заступник начальника УДСНС у Чернігівській області полковник служби цивільного захисту Дмитро Безкостий.
Головна проблема, виокремлена на брифінгу, полягає в тому, що під час комплексної перевірки із 2509 укриттів в області 314 були зачиненими, а 614 визнали непридатними. Левова частка цих захисних споруд розташовані в обласному центрі.
За словами Сергія Болдирева, Указом Президента України визнано, що стан укриттів у низці регіонів та населених пунктів, зокрема й у місті Чернігові, незадовільний. Голова держави поставив завдання притягнути до відповідальності винних посадових осіб. Також у рішенні Ради оборони вказано, що в місті Чернігові робота керівника відділу з надзвичайних ситуацій незадовільна.
Щодо Чернігова, то начальник військової адміністрації Дмитро Брижинський наголосив, що відповідно до Цивільного кодексу України питання стосовно створення, використання, утримання, спорудження, дообладнання об’єктів цивільного захисту є прямими повноваженнями органів місцевого самоврядування.
—Усього в Чернігові було обстежено 1291 об’єкт укриття. Із них зачиненими виявилися 159, непридатними до використання — 355, — повідомив Дмитро Брижинський. — Рада оборони області ухвалила рішення привести до ладу непридатні сховища до 10 липня 2023 року. Винні будуть притягнуті до відповідальності.
Дмитро Брижинський додав, що зачинені укриття створюють серйозну загрозу безпеці мешканців міста у разі завдавання окупантами ракетних ударів чи атак безпілотниками.
Інші представники силових структур також наголосили на важливості якісного та термінового обладнання укриттів з метою забезпечення безпеки жителів області. Вони підкреслили, що будуть вживати кардинальних заходів, адже наразі обладнання захисних споруд є пріоритетом держави і кроком до забезпечення стійкого протистоянню ворогові та зменшення вразливості населення у разі виникнення небезпечних ситуацій.
Фото автора
@armyinformcomua
За минулу добу між Силами оборони та російськими загарбниками відбулося 211 бойових зіткнень, а українські війська вразили 11 районів зосередження військ рф.
За вчора на фронті відбулося 190 бойових зіткнень, а російські загарбники завдали по нашій території понад два десятки авіаударів.
Українські моряки знищили російську авіаційну ракету Х-59.
Станом на ранок суботи, 25 січня, добові втрати російських загарбників склали 1650 осіб вбитими та пораненими.
Станом на 06:00 25 січня росіяни вивели у Чорне море два ракетоносії з «Калібрами».
Фотографи та журналісти стали очима нашої війни, адже саме завдяки їм увесь світ дізнався про всі моторошні та жахливі речі, які коїть росія та її солдати на нашій землі.
Не таємниця, що росіяни почали дуже серйозну роботу з повернення власної техніки з країн третього світу «Українці показують просто феноменальні успіхи в частині винищення…