Які посади нині є найбільш затребуваними? Та зрештою — чи вирішують рекрутингові центри проблему браку людей у війську? Про все це АрміяInform запитала під час бліцінтерв’ю…
На цьому наголосив перший заступник Міністра оборони України генерал-лейтенант Олександр Павлюк під час телемарафону «Єдині новини».
— Так, я отримав завдання від Президента України щодо створення робочої групи. Це питання дуже важливе, адже в інфопросторі зараз чимало негативу про діяльність територіальних центрів комплектування. Робоча група вже створена і включає вона силовий блок, а саме: НАЗК, ДБР, СБУ і Національну поліцію, яка буде перевіряти по своїх питаннях. Також створено групу від Збройних Сил України, яка буде аналізувати виконання службових завдань, — повідомив Олександр Павлюк.
Він додав, що правоохоронні органи, між іншим, ретельно перевірятимуть відповідність способу життя посадових осіб ТЦК та СП до тих даних, що зазначені в їхніх деклараціях.
— Головне в цій роботі — це не завадити виконанню завдань щодо проведення мобілізації. Чому? Насамперед ми добре знаємо, до чого було більше уваги російської агентури у 2014 році. Саме до процесів, пов’язаних з мобілізацією. Вороги тоді самі були в шоці та не розуміли, яким чином ми змогли провести шість черг мобілізації. Адже ще наприкінці 2013-го система військкоматів була настільки знищена, що не була спроможна виконувати ці важливі завдання. Тому зараз не можна допустити, щоб ця перевірка зашкодила виконанню основних завдань, — зазначив генерал-лейтенант Олександр Павлюк.
За його словами, російська агентура й досі працює в напрямку створення фейків щодо діяльності ТЦК та СП. Тому треба перевіряти будь-яку інформацію та довіряти лише офіційним джерелам. На жаль, деякі українські ЗМІ потрапляють на інформаційний гачок окупантів.
— Під час аналізу всіх цих процесів треба уважно підходити до правдивості тієї чи іншої інформації. Уже зараз проводиться багато заходів щодо поліпшення ситуації. Так, цьогоріч із 203 начальників ТЦК та СП з різних причин вже замінено 25 осіб. Але це не догма. Адже просто заміна буде малоефективною, якщо система працюватиме не правильно, — розповів захисник України.
Він уточнив, що військовослужбовців ТЦК та СП постійно направляють на фронт з метою заміни на тих, хто дістав там бойове поранення чи бойову травму.
— Наприклад, у ротах охорони ТЦК та СП уже замінено від 50% до 70% особового складу. Прийшли ті, хто має відповідні обмеження по стану здоров’я. Мобілізація також має проводитися прозоро. Людина має розуміти, чому хтось має броню, а інші — ні. Тож робота в цьому напрямку триває і певні проєкти вже реалізуються. Коли все це запрацює, то відпаде питання до роботи ТЦК, — запевнив генерал-лейтенант Олександр Павлюк.
Пілоти підрозділу «Роніни» 65 механізованої бригади завдали удару по ворожій артилерії та транспорту.
Для підтримки штурмових піхоти на Харківському напрямку окупанти все частіше застосовують легкоброньовану, а подекуди і важкоброньовану техніку.
Міністерство оборони України уклало Меморандум про підтримку у проведенні функціонального аудиту з однією з провідних міжнародних компаній, що входить до «Великої четвірки» аудиторських та консалтингових фірм.
Про шалені перегони під час боїв на Харківщині згадує «Малюк» з прикордонної комендатури швидкого реагування «Шквал».
Президент України Володимир Зеленський заявив, що Україна сподівається на результат від партнерів щодо далекобійності.
Відкриття відбулося в місті Ромни. Відтепер послуги рекрутингу доступні за адресою: вул. Соборна, 13/71 (приміщення міського ЦНАПу).
Захищаємо світ
від 21000 до 51000 грн
Степанівка, Сумська область
від 25000 до 70000 грн
Харків
Військова частина 9951 ДПСУ
Які посади нині є найбільш затребуваними? Та зрештою — чи вирішують рекрутингові центри проблему браку людей у війську? Про все це АрміяInform запитала під час бліцінтерв’ю…