У переліку повітряних мисливців, які можуть з’явитися в Україні, є також Dassault Mirage 2000 — багатоцільовий реактивний винищувач четвертого покоління. Розроблений у 1970-х роках компанією Dassault…
Захисники і Захисниці, які нині боронять країну від окупанта, після війни закономірно матимуть певні пільги у багатьох сферах. Вже зараз діє програма придбання житла на умовах співфінансування для окремих категорій населення, зокрема учасників бойових дій. Відповідно до рішення Київської міської ради від 08 грудня 2022 року «Про бюджет міста Києва на 2023 рік» кошти на цю програму також передбачено. Як придбати житло за принципом співфінансування АрміяInform роз’яснили в Департаменті будівництва та житлового забезпечення міста Києва.
— Які правові підстави придбання житла за програмою співфінансування?
— Порядок використання коштів, передбачених у бюджеті міста Києва на придбання житла для окремих категорій населення відповідно до законодавства, затверджений розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради від 12.07.2019 № 1249 (зі змінами). Головним розпорядником бюджетних коштів відповідно до Порядку є Департамент будівництва та житлового забезпечення міста Києва.
— За якої умови можна взяти участь у програмі?
— Згідно з Порядком бюджетні кошти спрямовуються на оплату частини вартості житла, яке придбають громадяни, які перебувають на квартирному обліку в районних в місті Києві державних адміністраціях.
— Які категорії військовослужбовців можуть скористатися програмою співфінансування житла і на яких умовах?
— За рахунок бюджетних коштів сплачується 50% фактичної вартості 1 кв. м житла для учасників бойових дій, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, перебуваючи безпосередньо в районах антитерористичної операції в період її проведення, у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії російської федерації в Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення, перебуваючи безпосередньо в районах та в період здійснення зазначених заходів, у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України та членів їхніх сімей, та 30% — для інших громадян, що набувається громадянами (в межах опосередкованої вартості спорудження 1 кв. м загальної площі квартир будинку, визначеного Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури України на момент укладання договору).
— Яка установа визначає осіб, що мають право на участь у програмі співфінансування?
— Відповідно до Порядку особи, які можуть придбати житло на умовах співфінансування, визначаються районними в місті Києві державними адміністраціями, та списки таких осіб подаються до головного розпорядника бюджетних коштів для укладення тристоронніх договорів.
— Чи існують обмеження щодо площі квартирі, що набувається в межах програми?
— Громадяни можуть обрати квартиру, житлова площа якої не повинна перевищувати житлову площу, визначену відповідно до ст. 48 Житлового кодексу України (до 13,65 кв. м на 1 особу) з урахуванням житлової площі, яка вже є у власності заявника та членів його родини.
1. Необхідно перебувати на черзі квартирного обліку в районній у місті Києві державній адміністрації за місцем проживання та реєстрації.
2. За місцем перебування на черзі квартирного обліку подати відповідну заяву про включення до Списку осіб, які можуть придбати житло на умовах співфінансування.
3. Після включення до Списку та після виділення з бюджету міста Києва коштів на реалізацію зазначеної Програми подати до Департаменту будівництва та житлового забезпечення заяву про намір укласти договір на придбання житла на умовах співфінансування (повідомлення про початок приймання заяв (з переліком документів) розміщується на офіційних сторінках Департаменту будівництва та житлового забезпечення в мережі «Інтернет»).
1) Копія договору бронювання квартири, яку планується придбати або інший документ про підтвердження бронювання квартири на ім’я заявника, виданий забудовником (замовником будівництва) із зазначенням терміну бронювання та наступної інформації:
— повна адреса (поштова або будівельна) із зазначенням секції, корпусу, під’їзду;
— назва житлового комплексу;
— загальна та житлова площа (кв. м);
— загальна вартість квартири та вартість 1 кв. м (грн);
— черга будівництва;
— стан будівництва (введено в експлуатацію або термін введення в експлуатацію та ступінь готовності у відсотках).
— кадастровий номер земельної ділянки.
2) Копія паспорта або ІD-картки (заявника та повнолітніх членів сім’ї) УВАГА! Для дітей, які досягли 14 років, потрібно надавати копію паспорта (ІD–картки).
3) Копія реєстраційного номера облікової картки платника податків (заявника та всіх членів сім’ї).
УВАГА! Ідентифікаційний код потрібен для дітей будь-якого віку.
4) Копія свідоцтва про народження дитини.
5) Копія свідоцтва про шлюб / про розірвання шлюбу.
6) Копія посвідчення учасника бойових дій (у разі придбання квартири за 50% її вартості)
7) Копія довідки про безпосередню участь в антитерористичній операції/ операції Об’єднаних сил (у разі придбання квартири за 50% її вартості)
8) Нотаріальна згода на купівлю квартири від дружини або чоловіка, яка (який) не перебуває на квартирному обліку.
УВАГА! Цей документ надається в оригіналі безпосередньо перед підписанням договору.
9) Правочин (договір) щодо нерухомого майна від імені малолітньої особи (до 14 років) вчиняється її законними представниками — батьками.
Тобто договір за малолітню особу підписують двоє батьків. У разі, якщо батько/мати дитини не можуть прибути на підписання договору, він/вона мають надати нотаріальну згоду, на вчинення такого
правовику в інтересах спільної дитини.
УВАГА! Цей документ надається в оригіналі безпосередньо під час підготовки проєкту договору.
Якщо заява подається не особисто заявником, а довіреною особою, останній потрібно мати нотаріально посвідчену довіреність на вчинення таких дій!
На Херсонщині станом на ранок 11 жовтня за добу внаслідок російської агресії три людини дістали поранення.
Міністр оборони України Рустем Умєров привітав фахівців логістичного забезпечення ЗСУ з професійним святом.
Згідно з указом Президента України Володимира Зеленського № 143/2022, хвилина мовчання проводиться щодня о 9:00, її оголошують у всіх засобах масової інформації.
Упродовж доби окупанти завдали 474 удари по 11 населених пунктах Запорізької області. Шестеро людей постраждало внаслідок ворожої атаки по обласному центру.
Міністр оборони України Рустем Умєров провів зустріч із міністром оборони Великої Британії Джоном Гілі для обговорення подальших кроків підтримки Сил оборони України.
Протягом минулої доби зафіксовано 169 бойових зіткнень. Противник завдав по позиціях українських підрозділів та населених пунктах шість ракетних ударів, застосувавши 17 ракет, 71 авіаційний удар (114 КАБ), здійснив 4672 обстріли, понад 180 з них — із реактивних систем залпового вогню.
Захищаємо світ
від 25000 до 125000 грн
Київ, Київська область
У переліку повітряних мисливців, які можуть з’явитися в Україні, є також Dassault Mirage 2000 — багатоцільовий реактивний винищувач четвертого покоління. Розроблений у 1970-х роках компанією Dassault…