ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Військове керівництво рф доукомплектовує так званий «добровольчий корпус» зеками — ГУР

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 15 Червня 2023, 14:26

росія перекидає залишки зеків-окупантів із так званих штурмових рот «z» до так званого «добровольчого корпусу».

Про це повідомляє Головне управління розвідки МОУ.

«Для перегрупування та доукомплектації так званого добровольчого корпусу» засудженими особами військове керівництво рф утворило спецкомісію», — йдеться в повідомленні.

Цю комісію очолив заступник начальника штабу російських окупаційних військ в Україні генерал-майор олег польгуєв.

В ГУР додали, що для членів спецкомісії польгуєва на тимчасово окупованих територіях України передбачена посилена охорона.

За даними розвідки, комісії видано наказ відібрати близько 2 тисяч осіб з числа ув’язнених, провести з ними вишкіл на полігонах, розташованих на тимчасово окупованих українських територіях, та перекинути в зону бойових дій.

За дисципліною серед зеків-добровольців стежитимуть групи воєнної поліції рф.

Зазначається, що за наказом російського диктатора володимира путіна були сформовані штурмові роти «z»  із засуджених осіб для ведення наступальних дій та міських боїв під час війни проти України.

«На практиці окупаційні підрозділи, укомплектовані ув’язненими, показали вкрай низьку боєздатність. Серед зеків-окупантів процвітає алкоголізм, мародерство, а також дезертирство, зокрема й через катастрофічні втрати», — йдеться у повдомленні.

Читайте нас у Facebook
Бійцям 14-ї бригади доставили на позиції продовольство, комбриг провів з ними онлайн-розмову
Бійцям 14-ї бригади доставили на позиції продовольство, комбриг провів з ними онлайн-розмову

Воїнам 14-ї механізованої бригади імені князя Романа Великого,  доставили на позицію продукти та газові балони, про що вони доповіли командуванню.

Удари «Нептунами» по Таганрогу: знищено потужності з виробництва ударних БПЛА «Молнія»
Удари «Нептунами» по Таганрогу: знищено потужності з виробництва ударних БПЛА «Молнія»

Україна підтвердила ураження підприємства з виробництва БПЛА у рф та пошкодження ворожого корабля в Криму.

Трофей за $2,5 млн: ДБР передає Силам оборони рідкісну БРЕМ-Д
Трофей за $2,5 млн: ДБР передає Силам оборони рідкісну БРЕМ-Д

Російську броньовану ремонтно-евакуаційну машину, знайдену на Дніпропетровщині, передадуть українським військовим.

«Ведевешники застрілювалися, підривали себе»: на Краматорському напрямку мотивація росіян відчутно знизилася
«Ведевешники застрілювалися, підривали себе»: на Краматорському напрямку мотивація росіян відчутно знизилася

На Краматорському напрямку ворог штурмує на мотоциклах, за підтримки бронетехніки.

30 результатів: Михайло Федоров відзвітував за перші три місяці на посаді Міністра оборони України
30 результатів: Михайло Федоров відзвітував за перші три місяці на посаді Міністра оборони України

Міністра оборони України повідомив про ключові результати, яких вдалося досягти за перші три місяці на посаді.

ВАКАНСІЇ
Снайпер

від 22000 до 22000 грн

Ужгород

Військова частина 3115 НГУ

Медична сестра

від 50000 до 120000 грн

Вся Україна

42 ОМБр

Навідник кулемета (ЗСУ)

від 50000 до 120000 грн

Вся Україна

154 ОМБр

Кухар (ЗСУ) вся Україна

від 20182 до 120182 грн

Вся Україна

116 ОМБр

Лаборант киснедобувної станції

від 20000 до 25000 грн

Васильків

Військова частина А1789

Потрібен кухар в ЗСУ

від 20500 до 21500 грн

ІФ МТЦК

--- ---