Скандал на вулиці, обурений допис у соцмережах, тривога перед ВЛК та невідомістю — усе це стало частиною реальності, яку не можна просто винести за дужки. Але за цією…
У списку знищеного ворожого озброєння на Таврійському напрямку за минулу добу значиться одразу три комплекси РЕБ «Житель». Про це в ефірі телемарафону «Єдині новини» розповів речник об’єднаного пресцентру Сил оборони Таврійського напрямку Валерій Шершень. Він зауважив, що цей комплекс перехоплює і придушує канали управління безпілотниками.
— Також вночі знищено РЛС «Зоопарк», що призначена для розвідки позицій, артилерії, мінометів, пускових установок ракет і комплексів ППО. Окрім того, було знищено комплекс РЕБ «Поле-21», — повідомив Валерій Шершень.
За його словами, російські комплекси РЕБ — одні з пріоритетних цілей для нашої артилерії.
— Головною перевагою комплексів оперативно-тактичного рівня є їх маневреність, що дозволяє швидко виходити на вигідні позиції та створювати електромагнітні атаки. Проте наші фахівці добре знають сильні та слабкі сторони начиння РЕБ росії, що дозволяє перешкоджати їх адекватному застосуванню, — зазначив Валерій Шершень.
Оператори БПЛА 66 ОМБр імені князя Мстислава Хороброго виявили та знищили двох росіян, які намагались сховатись під знищеною бронемашиною.
Динаміка бойових дій та процеси відновлення деокупованих територій в Україні змушують фахівців з розмінування діяти на випередження.
Скандал на вулиці, обурений допис у соцмережах, тривога перед ВЛК та невідомістю — усе це стало частиною реальності, яку не можна просто винести за дужки. Але за цією…