ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Родини полонених тероборонівців поспілкувалися з представниками Координаційного штабу

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 12 Червня 2023, 13:14

З ініціативи ГО «Жінки зі сталі» у Координаційному штабі відбулася онлайн-зустріч з родинами полонених і зниклих безвісти бійців окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ Донеччини. Участь у заході взяли представники Координаційного штабу, командування Сил ТрО ЗСУ та Міжнародного комітету Червоного Хреста.

Про це повідомляє Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими.

Як зазначив представник Штабу, Україна вживає всіх заходів для повернення наших Захисників з полону.

«І підтверджені полонені, і непідтверджені, і зниклі безвісти — усі перебувають в нашому полі зору, — запевнив він. — До процесів обміну залучені всі оборонці, внесені до єдиного реєстру Національного інформаційного бюро».

Представник Командування Сил ТрО ЗСУ пояснив порядок зміни категорії обліку військовослужбовця у військовій частині. Він зауважив, що в разі отримання частиною документального підтвердження перебування у полоні захисника військова частина має законні підстави змінити його облікову категорію. Після цього родина може отримати довідку з оновленою інформацією, зробивши відповідний запит до частини.

Також обговорили Порядок оформлення довідок про перебування осіб у місцях несвободи внаслідок збройної агресії проти України або інтернування в нейтральних державах, який регулюється постановою № 55 Кабінету Міністрів України від 20 січня 2023 р.

За словами представниці Міжнародного комітету Червоного Хреста, організація відвідує місця несвободи і спілкується з полоненими лише у тому випадку, коли на це є відповідний дозвіл держави, яка утримує військовослужбовців. Вона звернула увагу на те, що офіційно підтвердити полон може лише міністерство оборони країни-агресорки.


Випускає унікальну військову продукцію: Сергій «Флеш» пояснив важливість удару по заводу в Чебоксарах
Випускає унікальну військову продукцію: Сергій «Флеш» пояснив важливість удару по заводу в Чебоксарах

Підприємство ВНИИР «Прогрес» у Чебоксарах одне з небагатьох в росії, що випускає унікальну та важливу військову високотехнологічну продукцію.

День, який змінив війну: перше бойове застосування FPV-дрона
День, який змінив війну: перше бойове застосування FPV-дрона

10 червня 2022 року вперше у світі відбулося успішне бойове застосування FPV-дрона. І зробили це Сили оборони України.

Мінус 1310 російських військових, танки та РСЗВ: втрати противника за добу
Мінус 1310 російських військових, танки та РСЗВ: втрати противника за добу

Втрати російської армії минулої доби становили 1310 одиниць особового складу, десять бронемашин та шість танків.

ВАКАНСІЇ
Радіоінженер

від 22000 до 50000 грн

Київ

412 ОББпС ЗСУ

Розвідник

від 50000 до 120000 грн

Київ

Департамент активних дій ГУР МО

SMM-менеджер 22 ОМПБ

від 25000 до 125000 грн

Вся Україна

22 окремий мотопіхотний батальйон 92 ОШБр

Навідник

від 50000 до 120000 грн

Дніпро

Індустіральний РТЦК та СП (Дніпро)

Сапер 155 окремого батальйону територіальної оборони

від 23000 до 53000 грн

Степанівка, Сумська область

Стрілець – помічник гранатометника

від 20000 до 120000 грн

Кропивницький

Військова частина А7343