ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

На початку війни у противника була велика кількісна превага, приблизно 1 до 7 — Олександр Павлюк

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 12 Червня 2023, 16:15

Починаючи з літа 2021 року ми оцінили реальну ситуацію та можливості і зрозуміли, що не можна виключати широкомасштабної агресії (з боку рф. — Ред.). Ми почали готуватися до всіх варіантів можливих дій. Спочатку провели розрахунки можливих ударів, і один з варіантів показав, що ми не помилилися. Насамперед, це охоплення нас (території України. — Ред.) з кількох сторін. Удар на Маріуполь і другий удар біля Луганська зі сторони Трьохізбенки, — розповів під час телевізійного марафону «Єдині новини» перший заступник Міністра оборони України генерал-лейтенант Олександр Павлюк. 

— Вони хотіли нас розсікти, оточити і потім по частинах добивати. Тому ми зосередили на цих напрямках основні наші резерви. Завдяки цьому їхній наступ, який розпочався 24 лютого, не приніс успіху. Ми тоді завдали (росіянам. — Ред.) потужного вогневого ураження і заставили їх на ходу міняти всі плани. І треба врахувати, що на той час у противника була велика кількісна превага, приблизно 1 до 7, — підкреслив Олександр Павлюк.

За словами першого заступника Міністра оборони України, на Маріупольському напрямку було створене потужне угруповання, яке відбило всі спроби наступів росіян. Тож, по суті, Маріуполь врятував увесь південь України. Адже противник мав намір з’єднатися суходолом з так званим Придністров’ям.

Зі свого боку на Луганщині українські сили вимушені були вийти на лінію Сєвєродонецьк — Кремінна — Рубіжне, аби створити суцільну лінію оборони. Східне угруповання (ЗСУ. — Ред.) змогло зупинити та стягнути на себе всі основні боєздатні сили, які були на той час в росії. 

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
З Краматорська евакуюють пам’ятки для збереження культурної спадщини
З Краматорська евакуюють пам’ятки для збереження культурної спадщини

У зв’язку з наближенням лінії фронту у Краматорську ухвалено рішення про демонтаж та евакуацію окремих об’єктів культурної спадщини задля їхнього збереження.

$9 тисяч за «бронь»: у Києві викрили правоохоронця, який заробляв на ухилянтах
$9 тисяч за «бронь»: у Києві викрили правоохоронця, який заробляв на ухилянтах

Завершено досудове розслідування щодо правоохоронця, який за гроші обіцяв допомогти оформити фіктивну відстрочку від мобілізації.

«Українці стали взірцем для партнерів»: нацгвардійці завершили масштабні навчання Aurora 2026 у Швеції
«Українці стали взірцем для партнерів»: нацгвардійці завершили масштабні навчання Aurora 2026 у Швеції

Українські нацгвардійці взяли участь у навчаннях Aurora 2026 у Швеції, де оператори БПЛА НГУ також навчали партнерів сучасної роботи з дронами.

Тили палають: росіян знищують за багато кілометрів від фронту
Тили палають: росіян знищують за багато кілометрів від фронту

Оператори батальйону безпілотних систем Signum 59-ї штурмової бригади безпілотних систем імені Якова Гандзюка завдають ударів по логістиці окупантів.

«Франківськ під ударом» — після російської атаки палала багатоповерхівка, людей витягали з вогню
«Франківськ під ударом» — після російської атаки палала багатоповерхівка, людей витягали з вогню

В Івано-Франківську після російської атаки спалахнула пожежа у девʼятиповерховому житловому будинку.

Збивав гелікоптери та БПЛА: воїн «Боржомі» пройшов шлях від солдата до командира батареї
Збивав гелікоптери та БПЛА: воїн «Боржомі» пройшов шлях від солдата до командира батареї

Бойовий шлях Вадима з позивним «Боржомі» зі 156-го зенітного ракетного полку імені Максима Кривоноса розпочався ще у 2014-му — на Донбасі.

ВАКАНСІЇ
Санітарний інструктор

від 50000 до 120000 грн

Вся Україна

42 ОМБр

Стаpший pозвідник-опеpатоp, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Водій кат. В

Запоріжжя

1 відділ Сватівського РТЦК та СП

Кухар/повар для ЗСУ

від 21500 до 51500 грн

Івано-Франківськ

ІФ МТЦК

Головний сержант, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Стрілець-снайпер

від 24000 до 124000 грн

Мукачеве, Закарпатська область

--- ---