Які можливості цих БПЛА? На яку відстань дрони-камікадзе здатні уражати ворога? Скільки тривали навчання розрахунків? У бригаді розкрили деякі технічні характеристики «Мрії»….
Президент України Володимир Зеленський підписав закон про встановлення 8 травня Днем пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років.
Про це йдеться в картці законодавчого акту на сайті Верховної Ради України.
Закон «Про День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939 – 1945 років» (№9278) передбачає, що День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939 – 1945 років щороку відзначатиметься в Україні 8 травня.
«У європейських державах ця перемога щороку відзначається 8 травня в день капітуляції нацистської Німеччини — вшануванням пам’яті полеглих у Другій світовій війні.
З огляду на зазначене та з метою відновлення історичної правди та справедливості Україна як невіддільна частина великої європейської родини має відзначати День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939 – 1945 років разом з усією Європою і всім цивілізованим демократичним світом саме 8 травня», — зазначено у пояснювальній записці.
Закон набуває чинності з наступного дня за днем його опублікування в офіційній парламентській газеті «Голос України».
Як відомо, Верховна Рада України 29 травня ухвалила закон «Про День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939 – 1945 років».
@armyinformcomua
На світанку окупанти спробували прорватися на штурм колоною бронетехніки. Понад два десятки одиниць техніки, включно з бойовими машинами десанту, висунулись у бік Часового Яру.
Володимир Зеленьский провів телефонну розмову з Президентом Аргентини Хавʼєром Мілеєм.
Екіпажі ударних БПЛА підрозділу Shadow розбомбили багато схованок росіян, а потім ще й підпалили посадку з ними.
Оператори батальйону безпілотних систем 63 механізованої бригади лише за останні два вильоти знищили 20 окупантів.
Нещодавно петиція про те, щоб надавати військовослужбовцям можливість самим обирати собі спорядження, набрала 25 тисяч голосів.
Ідентифікаційний жетон є обов’язковим елементом спорядження військовослужбовців ЗСУ та ДССТ. Він містить особистий номер та допомагає у швидкій ідентифікації військового у разі його загибелі, поранення або контузії та передачі відповідних повідомлень. Тому у військовій частині повинна бути добре організована робота із закупівлі цих жетонів.
від 20000 до 120000 грн
Покровськ
Бахмутський ОБ ТрО
Які можливості цих БПЛА? На яку відстань дрони-камікадзе здатні уражати ворога? Скільки тривали навчання розрахунків? У бригаді розкрили деякі технічні характеристики «Мрії»….