ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Координаційний штаб використовує усі можливості, щоб зібрати інформацію про полонених захисників

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 7 Червня 2023, 15:56

З ініціативи ГО «Штаб підтримки морської піхоти України» у Координаційному штабі відбулася зустріч з об’єднанням родин окремої бригади морської піхоти імені контрадмірала Михайла Білинського.

Про це повідомляє Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими.

Представник Координаційного штабу звернув увагу на те, що інформація про зниклих безвісти й полонених військовослужбовців збирається у різний спосіб: це й офіційне підтвердження міністерством оборони російської федерації через Міжнародний комітет Червоного Хреста, фото- й відеоматеріали з відкритих джерел, а також свідчення повернених з полону захисників.

Значна кількість цінних відомостей надходить від родичів. Проте частина інформації має обмеження в доступі, тому розголошувати її заборонено. Слід зазначити, що Координаційний штаб самостійно не проводить оперативно-розшукових заходів, цим займаються відповідні уповноважені органи.

Що стосується важкопоранених і важкохворих оборонців, представник Штабу наголосив, що акцент на цій категорії військовослужбовців робиться щоразу під час переговорного процесу.

Згідно з Женевськими конвенціями важкопоранених і важкохворих комбатантів російська сторона повинна повернути без жодних умов. Так само без залучення в процеси обміну повинні бути репатрійовані діти, жінки й цивільні заручники, яких країна-агресорка незаконно утримує в місцях несвободи.

Читайте нас у Facebook

Захищаємо світ

00
00
00
Хочу жить