ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

На росії пенсіонери чергуватимуть на дахах будинків та збиватимуть БПЛА струменем води

Прочитаєте за: < 1 хв. 4 Червня 2023, 11:36
Фото ілюстративне

У деяких регіонах росії пропонують влаштувати на дахах житлових будинків чергування цивільних та військовослужбовців зс рф у відставці, щоб вони виявляли безпілотники та збивали їх.

З такою пропозицією виступив ексначальник зенітно-ракетних військ командування спеціального призначення ВПС росії сергій хатильов, повідомляють росЗМІ.

«Голови адміністрацій мають організувати місцеве населення: встановити чергування з ППО, на постах візуального спостереження, чергування на дахах житлових будинків. Чергувати повинні прості цивільні. Якраз і потрібно використовувати ветеранів збройних сил рф, пенсіонерів-ППОшників, які можуть розповісти, навчити, показати та в подальшому відповідати за цю роботу в масштабах міста, області, — пояснює ексвійськовопосадовець зс рф.

За його словами, для боротьби з безпілотниками російському військову керівництву слід вдатися «до досвіду, здобутого у Великій Вітчизняній війні», використовувати «народні дружини», які будуть стежити за обстановкою в небі з дахів будівель, застосовувати аеростати, а також ставити сучасні звуковловлювачі. Крім того, сергій хатильов запропонував збивати БПЛА за допомогою водометних установок із сильним тиском подачі води до 50 метрів.

Ще одна цікава ідея, але вже від члена комітету з оборони держдуми рф дмитра кузнецова. Він пропонує боротися з безпілотниками за допомогою таксистів. Задля цього, на його думку, треба у їхніх машинах встановити спеціальне обладнання, яке буде відстежувати появу БПЛА.

 

 

 

 

Кореспондент АрміяInform
Чучхе-путінський монстр: під Вовчанськом знищили покруча НРК з РСЗВ
Чучхе-путінський монстр: під Вовчанськом знищили покруча НРК з РСЗВ

Пілоти бригади «Хижак» при Департаменті патрульної поліції вполювали російський НРК з північокорейським озброєнням.

Вже понад 800 кілометрів прифронтових доріг облаштоване протидроновим захистом
Вже понад 800 кілометрів прифронтових доріг облаштоване протидроновим захистом

Лише у травні було встановлено 211 кілометрів антидронового захисту логістичних маршрутів та відновлено майже 38 кілометрів пошкоджених ділянок.

Ворожі вантажівки палають у Бахмуті: російська логістика зазнає втрат все далі від лінії фронту
Ворожі вантажівки палають у Бахмуті: російська логістика зазнає втрат все далі від лінії фронту

Наші пілоти регулярно літають до Бахмута, де ворог накопичує свою техніку, оскільки до сих пір вважав місто своїм надійним тилом.

«ФАБ упал прямо в дом ― мужика убіло», ― російська авіація на бєлгородщині вбила селянина
«ФАБ упал прямо в дом ― мужика убіло», ― російська авіація на бєлгородщині вбила селянина

У здобутому українськими розвідниками перехопленні — фіксація удару фугасної авіабомби з російського літака на хату у селі дубовоє на бєлгородщині.

росія свідомо вдарила саме по цьому об’єкту ядерної інфраструктури — Президент
росія свідомо вдарила саме по цьому об’єкту ядерної інфраструктури — Президент

Володимир Зеленський назвав надзвичайно підлим удар ворога по одній з будівель Централізованого сховища відпрацьованого ядерного палива.

За шість днів до кобзона поїхало двадцять рефрижераторних та санітарних вагонів росіян
За шість днів до кобзона поїхало двадцять рефрижераторних та санітарних вагонів росіян

Бійці Сил безпілотних систем з початку місяця уразили понад дві тисячі окупантів.

ВАКАНСІЇ
Мінометник в 126 ОБр ТРО

від 20000 до 120000 грн

Херсон, Херсонська область

Водій

від 20500 до 23000 грн

Мукачево

Мукачівський прикордонний загін

Оператор БПЛА

від 50000 до 120000 грн

Вся Україна

42 ОМБр

Електрик-дизеліст, військовослужбовець

від 21600 до 121600 грн

Львів, Львівська область

Радіоелектротехнік

від 25000 до 55000 грн

Павлоград

Військова частина А4759

--- ---