ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

«Україна: журналісти на передовій»: до Дня журналіста НСЖУ відкрила фотовиставку в київському метро

Новини Публікації Регіони Репортажі з місця подій
Прочитаєте за: 3 хв. 3 Червня 2023, 9:24
Фотовиставка «Україна: журналісти на передовій»

Після широкомасштабного вторгнення росії в Україну правдиві звіти українських медійників з фронту, їхні відеоматеріали та світлини також стали надзвичайно важливим знаряддям у боротьбі із загарбниками. Саме роботи фотомайстрів з фронтів війни стали основою виставки, яка розпочала свою роботу у Києві напередодні Дня журналіста України.

Місцем проведення виставки символічно стала станція столичного метрополітену «Золоті ворота», яка вже майже півтора року служить містянам укриттям під час повітряних тривог. На виставці представлені 40 світлин відомих фотографів, які показують роботу українських воєнних журналістів та журналісток. Серед авторів знімків — Станіслав Юрченко, Єфрем Лукацький, Ян Доброносов, Євген Завгородній, Ігор Гур’єв, Роман Потапенко, Борис Корпусенко, Сергій Клименко, Марія Ковальова, Такаші Озакі. Також на виставці можна ознайомитися з інформацією про працівників і працівниць медіа, котрі загинули внаслідок російської агресії, фото медійників і медійниць, яких переслідує російська влада в Криму.

Фотовиставка «Україна: журналісти на передовій»

Організаторами виставки виступили Національна спілка журналістів України, мережа Центрів журналістської солідарності та комунальне підприємство «Київінформ».

Заступник начальника Головного управління морально-психологічного забезпечення Збройних Сил України полковник Володимир Яцентюк, вітаючи журналістів з прийдешнім професійним святом, зазначив, що медійники, які завжди пліч-о-пліч з військовими, роблять дуже цінний вклад в історію, адже вони пишуть літопис війни.

Фотовиставка «Україна: журналісти на передовій»

Своєю чергою голова Нацспілки медійників нашої держави Сергій Томіленко під час відкриття виставки звернув увагу на те, що російські окупанти практично на рівні з нашими військовими розглядають представників українських та закордонних медійників як свої цілі й роблять усе, щоб вільне слово замовкло. Так, за даними НСЖУ, за час широкомасштабної війни в Україні загинули 63 працівники вітчизняних та іноземних медіа. Серед них — і ті, хто захищав Україну в лавах ЗСУ, і ті, хто загинув на передовій, виконуючи свій професійний обов’язок. Хтось став цивільною жертвою російської агресії.

Фотовиставка «Україна: журналісти на передовій»

— Окупанти сіють багато горя, забирають життя, створюють сотні тисяч трагедій. Правоохоронці не встигають фіксувати всі ці воєнні злочини. Ключовою роллю журналістів на війні є боротьба з несправедливістю! Тому ми, журналісти, стаємо голосом жертв війни, даємо шанс на справедливість кожному, хто втратив своїх рідних, знайомих! — підкреслив Сергій Томіленко.

Фотовиставка «Україна: журналісти на передовій»

Виставка «Україна: журналісти на передовій» працюватиме у середмісті Києва до 16 червня, аби якомога більше киян та гостей столиці через ці світлини змогли побачити важливу, і особливо важливу у воєнний час, роботу журналістів.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Переплутав день з ніччю: окупант у антитепловізійному плащі по-світлому пішов на штурм
Переплутав день з ніччю: окупант у антитепловізійному плащі по-світлому пішов на штурм

Пілоти 63-ї механізованої Лиманської бригади уразили росіянина, який увібрався у антитепловізійний плащ і рушив в атаку.

«Розумна бомба», яка стирає міста — у Міноборони пояснили, як працюють КАБи та чому вони стали головною загрозою фронту
«Розумна бомба», яка стирає міста — у Міноборони пояснили, як працюють КАБи та чому вони стали головною загрозою фронту

КАБи стали однією з головних загроз на фронті — саме ними росіяни щодня руйнують прифронтові міста та позиції Сил оборони.

«Полюють навіть на літніх людей» — росіяни з самого ранку влаштували дронове «пекло» у Херсоні
«Полюють навіть на літніх людей» — росіяни з самого ранку влаштували дронове «пекло» у Херсоні

Упродовж дня російські війська безперервно атакують Херсон ударними БПЛА, б’ючи по вулицях, транспорту та мирних жителях просто посеред міста.

«Швидкість адаптації вирішує все»: Володимир Зеленський пояснив, чому Європа вивчає досвід України
«Швидкість адаптації вирішує все»: Володимир Зеленський пояснив, чому Європа вивчає досвід України

Український бойовий досвід у сфері дронів, РЕБ та сучасної війни вже зараз стає одним із ключових елементів переозброєння Європи.

Часів Яр — горить колона росіян, наземні роботи підірвали окупантів, поліція рятує суміжників: стрім
Часів Яр — горить колона росіян, наземні роботи підірвали окупантів, поліція рятує суміжників: стрім

Біля Часового Яру розгромили колону росіян. Понад 20 окупантів рухалися зі сторони Бахмута.

«Побачив ракету над селом — і пішов у військкомат»: боєць «Орбіта» воює з перших днів великої війни
«Побачив ракету над селом — і пішов у військкомат»: боєць «Орбіта» воює з перших днів великої війни

Боєць 210 ОШП Артем на позивний «Орбіта» пішов добровольцем до війська після того, як 24 лютого 2022 року побачив ракету над рідним селом на Чернігівщині.

ВАКАНСІЇ
Санітарний інструктор

від 20000 до 23000 грн

Лубни

Військова частина 3052 НГУ

Черговий відділу управління службою, військовослужбовець

від 25000 до 70000 грн

Харків

Військова частина 9951 ДПСУ

Бухгалтер із заробітної плати (військовий)

від 26000 до 26000 грн

Кременчук

Військова частина А1111

Оператор FPV-дронів

від 20000 до 125000 грн

Богодухів

209 батальйон Сил ТрО

Бойовий медик взводу

від 21000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

Снайпер до 86 окремого батальйону ТрО

від 20000 до 120000 грн

Деражня

Третій відділ Хмельницького РТЦК та СП

--- ---