ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Оборона Бахмута: наразі про снарядний голод в окупантів не йдеться — за добу понад 400 артобстрілів

Новини
23 Травня 2023, 16:47
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Про це розповів речник Східного угруповання військ ЗСУ полковник Сергій Череватий в ефірі телемарафону «Єдині новини».

— На Бахмутському напрямку протягом минулої доби було лише три бойові зіткнення. Щоправда, ворог був активний у плані артилерійських ударів — 404 рази. Тож про снарядний голод у них не йдеться. У цих боях було знищено 79 окупантів, дві самохідні артустановки «Гіацинт» та «Гвоздика», а також 9 гармат типу «Мста», Д-20 і Д-30. Окрім цього, знищено 7 БПЛА різних типів, — повідомив офіцер.

Він уточнив, що «вагнерівці» щодня зазнають величезних втрат: до 100 осіб вбитими та стільки ж — пораненими. Тому вони давно б відступили, але їхні ватажки гонять їх на українські кулі, виставляють за ними «загороджувальні загони» тощо. Тож усі гучні «заяви» євгена пригожина слід розглядати в контексті гри на публіку.

— Усі ці місяці ми проводили ефективну оборонну операцію зі сточування можливостей ворога, знищували його бойовий потенціал. Не маючи переваги в особовому складі, ми успішно використовували слабкі місця ворога, нестандартні тактичні прийоми. В ході такої активної оборони за найменшої можливості ми контратакували противника. Іноді ми просувалися на 250–1000 метрів, але це був реальний успіх, а не вигадана пропагандистська брехня, як в окупантів, — зауважив полковник Сергій Череватий.

Кореспондент АрміяInform

Запоріжжя під масованим ударом: двоє загиблих, 17 поранених, серед постраждалих — 11-річний хлопчик
Запоріжжя під масованим ударом: двоє загиблих, 17 поранених, серед постраждалих — 11-річний хлопчик

Російські війська завдали масованого удару по Запоріжжю. Внаслідок атаки загинули двоє людей, ще 17 дістали поранення, серед них — 11-річний хлопчик.

Правоохоронці повідомили про підозру генералу окупантів, який командував атакою «Іскандерів» по Краматорську
Правоохоронці повідомили про підозру генералу окупантів, який командував атакою «Іскандерів» по Краматорську

СБУ та прокуратура заочно повідомили про підозру генералу, який командував атакою по Краматорську у червні 2023 року.

Логістика ворога на півдні фактично паралізована — Головнокомандувач ЗСУ
Логістика ворога на півдні фактично паралізована — Головнокомандувач ЗСУ

Головнокомандувач ЗСУ генерал Олександр Сирський працював у бойових частинах, які виконують завдання на Запорізькому напрямку.

Понад 50 атак за день: на Дніпропетровщині троє загиблих і 12 поранених, серед них — діти
Понад 50 атак за день: на Дніпропетровщині троє загиблих і 12 поранених, серед них — діти

Російські війська протягом дня понад 50 разів атакували чотири райони Дніпропетровської області.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Фахівець радіоелектронної боротьби, військовослужбовець

від 20000 до 60000 грн

Коломия

Військова частина А1267

WorkUa Інспектор прикордонної служби

від 20100 до 20100 грн

Рівне

Державна прикордонна служба України

Olx Майстер, номер обслуги, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Одеса, Одеська область

Olx Командиp міномета, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Olx Медична сестpа, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

WorkUa Діловод (контрактна служба, ЗСУ)

від 20000 до 60000 грн

Кривий Ріг

Інгулецький ОРТЦК та СП