ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

У нас недостатньо засобів ППО, які здатні збивати ворожі балістичні ракети — Юрій Ігнат

Новини
22 Травня 2023, 10:33
Прочитаєте за: 2 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google
Юрій Ігнат

«Усе, що могли — ми все знищили! У нас недостатньо засобів ППО, які здатні збивати ворожі балістичні ракети», — говорячи про останню нічну ракетну атаку ворога по Україні, зазначив у прямому ефірі телемарафону «Єдині новини» речник Повітряних Сил ЗС України полковник Юрій Ігнат.

— Ворог здійснив пуски крилатих ракет з району Каспійського моря, з різних напрямків Азовського моря та курської області, балістичні ракети «Іскандер-М» з окупованого Криму, зенітні керовані ракети С-300 з окупованої території Запорізької області та 20 іранських ударних дронів Shahed-136/131 з південного та північного напрямків. Силами та засобами протиповітряної оборони повітряного командування «Схід» та повітряного командування «Південь» на східному та південному напрямках відповідно знищено чотири крилаті ракети Х-101/Х-555 та 20 ударних дронів типу Shahed, — зазначив Юрій Ігнат і додав, що Командувач Повітряних Сил генерал-лейтенант Микола Олещук, підсумовуючи роботу ППО, констатував: «Усе, що могли — ми все знищили!».

Речник Повітряних Сил також наголосив, що як і раніше нам потрібно більше таких систем ППО, як Patriot і SAMP/T, які здатні збивати ворожі балістичні ракети, аби посилювати протиповітряну оборону великих міст, усіх важливих об’єктів критичної інфраструктури, усієї країни саме протибалістичними засобами ураження.

— Щодо можливостей роботи системи Patriot ми переконалися під час нещодавньої атаки Київщини, коли нашими бойовими розрахунками були знищені шість «Кинджалів» і близько десятка балістичних ракет, — наголосив Юрій Ігнат.

Позаштатний кореспондент АрміяInform

Дружба з садочку, «Золотий хрест» і повернення із СЗЧ у «Рарог»: «Ширан» і «Пін» обрали воювати дронами
Дружба з садочку, «Золотий хрест» і повернення із СЗЧ у «Рарог»: «Ширан» і «Пін» обрали воювати дронами

Бійці «Ширан» і «Пін» дружать ще з дитячого садка, обидва в 19 добровільно долучились до війська і зараз служать в бригаді «Рарог».

Робота над собою: харківський безробітний отримав 15 років за коригування російських ударів
Робота над собою: харківський безробітний отримав 15 років за коригування російських ударів

Конфіскацію майна та 15 років увʼязнення отримав ще один агент російської воєнної розвідки (більш відомої як гру).

Збили «Герберу» перехоплювачем в лоб: 1020-й полк показав унікальне знищення ворожого дрона
Збили «Герберу» перехоплювачем в лоб: 1020-й полк показав унікальне знищення ворожого дрона

«Хенкок», боєць екіпажу «Крук» 1020-го зенітного полку знищив російський дрон ударом лоб в лоб.

Ворог атакував цивільну інфраструктуру Одеси: пошкоджено стадіон «Чорноморець»
Ворог атакував цивільну інфраструктуру Одеси: пошкоджено стадіон «Чорноморець»

Унаслідок ворожого удару по Одесі постраждала людина та цивільна інфраструктура.

ВАКАНСІЇ
RobotaUa Начальник циклової комісії (621 ОНБ)

до 24000 грн

Київ

Рекрутинговий центр Сил ТрО ЗСУ

WorkUa Лікар медичного пункту, загальної практики, військовослужбовець

від 25000 до 30000 грн

Миколаїв

Військова частина А1688

WorkUa Автоелектрик

від 20000 до 120000 грн

Дніпро

233 окремий батальйон 128 ОБр Сил ТрО ОК Південь

Olx Стрілець. Обирай посаду зараз, не чекай поки тебе розподілять!

від 20000 до 120000 грн

Львів, Львівська область

RobotaUa Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Надвірна

Косівський РТЦК та СП

WorkUa Інженер з ремонту дронів

від 25000 до 125000 грн

Вся Україна

Азов, 12-та бригада спеціального призначення НГУ

ПУБЛІКАЦІЇ